Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti már megtaláltátok Rosalia...

Ti már megtaláltátok Rosalia gyűrűjét?

Figyelt kérdés
A xsaábításból jeloes játékon játszok, a 6-dik szinten de nem találom hol van Rosalia gyűrűje. A fórumban azt írják hogy a díszlet közé van rejtve. Nem akarom megvenni, mert rohadt drága!! Ti hol találtátok meg??

2013. szept. 15. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
vissza kel menni rosaliához és meg kel venni a gyürüsnél
2013. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az udvaron van a fűben elrejtve. Nem is látszik csak mikor oda viszed az egeret akkor.
2013. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen első, mondom drága!! Második köszi, gondoltam hogy ilyen megtalálhatatlan helyen van, és alig látszik! :D
2013. szept. 15. 13:16
 4/8 anonim válasza:
hát én mire megtaláltam :D vagy ezer kommentet elolvastam és hiába pásztáztam az udvart... de tényleg ott van és mikor meg találtam, az akkor sem azért volt mert láttam is, hanem mert az egér egy kézzé változott, tudod, mint amikor rá lehet katintani valamire. Egyébként az udvaron van a füben a leg balszélén, ha még nem találtad volna meg. Mozgasd az egeret lassan, aztán majd átvált kézre :))
2013. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De ha nem veszed meg mert arra mész,hogy eleged van belőle az se nagy gond mert kibékülnek akkor is :)
2013. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
amúgy mennyibe kerül a gyűrű?
2014. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
420 aranxba kerul a boltba :@
2015. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zelmuska válasza:
Ha megveszed a gyűrűt, akkor a kövi epizódban visszakapod
2016. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!