Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a magyarázata annak, hogy...

Legion kérdése:

Mi a magyarázata annak, hogy Facebookon egy x. nevű ismerősnek szerepel Y. az ismerősei között, de Y-ra kattintva nincs X az ő ismerősei között?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell visszajelölni senkit. Y. nem jelölte vissza X.-et.
2013. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert y törölte az ismerősei közül x-et.gondolom nincsenek jóban.
2013. szept. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!Bár utolsótól kérdezném,ha az egyik törölte a másikat,akkor lehetséges,hogy az egyik ott van még a másik ismerősei között?Az Iwiwnél nem úgy volt,ott ha valakit kitöröltünk,akkor egymásnak már nem is látszódtunk...Facebook nem ilyen?
2013. szept. 17. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kérdező én is úgy tudtam ahogyan te írod.Ha akár az egyik fél törli a másikat akkor megszűnik a kapcsolat elvileg.Még azt tartom lehetségesnek hogy Y-onnak több fiókja van.

Az nem lehet h én kitörlök valakit de a másiknak ugyanolyan hozzáférése van ergo nincs keresnivalója az ismerőslistájában sem.

2013. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!Utánanéztem,és kiderült,tévedtem,mindkettő ott van a másiknak.Persze kíváncsi vagyok,van-e ilyen helyzet,amit én leírtam.Ettől függetlenül azért még remélem nem ment el a kedvetek a kérdéseimre való választól!
2013. szept. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!