Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most az Éjjel-Nappal Budapestb...

Most az Éjjel-Nappal Budapestben Vörös Attila volt benne a Leander Rising együttesből?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 20:04
 1/8 cuksimuksi válasza:
100%
Igen. Először el sem hittem. :D Kicsit cikisnek gondoltam első körben. Na de ez is reklám. És legalább végre helyes pasik is vannak. :P Bár azt csipáznám,ha zenélne is. :P
2013. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak anyám nézi ezt a műsort, én meg pont akkor mentem el a TV előtt, megakadt rajta a szemem.... Mndom olyan ismerős nekem ez a csávó... Hát ez a Mester!!! :D
2013. szept. 17. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos én is úgy tudom, hogy ő szerepel ebben a szennyben. Nem tudom hogy vihette rá e lélek, biztos új gitárt akar venni magának, bár szerintem arra futná neki, szóval nem értem mit keres a Mester ebben a "műsorban".
2013. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam.
2013. szept. 19. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attilám...ELADTAD A LELKEDET az ördögnek?????
2013. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos...

Amúgy még mindig benne van a műsorban?

2013. nov. 29. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel húgom nézi, így néha én is belepillantok ebbe a szennybe, és igen, még mindig benne van, sőt az egész zenekar. Viszont Leander helyett valaki más énekelt a múltkor.
2013. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egész zenekar??? :O :/


(de legyünk optimisták, legalább népszerűbbek lesznek)

2013. dec. 4. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!