Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 év alatt van bármennyi...

18 év alatt van bármennyi esélye, hogy felvegyenek munkaerőnek egy vendéglátó helyre esetleg? Vagy valahova?

Figyelt kérdés

Sajnos kialakult egy elég tarthatatlan helyzet, amit egyenlőre tudunk/tudok kezelni, de hosszútávon nem fog működni. A lényeg, hogy el kéne költöznöm, és ez azt vonja maga után, hogy kell valamilyen munka. Valamennyi pénzt biztos kapnék, de nem szeretnék nagyon függni senkitől, és szeretnék dolgozni, hogy el tudjam tartani magam.


Nem érdekel ki mit mond, hogy lázadó kiskamasz és társai, én vagyok benne, én érzem a helyzetet. Magyarul a rosszmájú hozzászólásokat mellőzzétek légyszíves.


Tényleg csak objektív, normális hozzászólásokat írjatok. És segítsetek, kérlek!


Köszönöm!!



2013. szept. 17. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
18 év alatt mit jelent? mert 16 év felett nappalis diákként dolgozhatsz diákmunkát. egyébként mi az a tarthatatlan helyzet ha szabad tudnom? anyudék szegények esetleg, nem tudnak eltartani?
2013. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehetséges de máshova is betanított munkák stb. Nappalin 18 év felett is vállalhat munkát.
2013. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy honap mulva toltom a 17et. Anyukamek nem szegenyek, tulajdonkeppen amilyen problemakrol itt szo van azok nem anyagiak, hanem foleg erzelmi konfliktusok. Lehet ez kivulrol igy elegge kevesnek tunik, de higyjetek el jo okom van ezt a dontest meghozni. Nem mintha nem szeretnem oket, de voltak dolgok. Mondom jo okom van ra
2013. szept. 17. 21:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoval azt mondod, hogy akkor igy van esely arra, hogy egy olyan munkara vegyenek fel, ami versenykepes fizetest kinal, es koplalas nelkul eltudom tartani magam akar egy sajat alberletben egyedul?
2013. szept. 17. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!