Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor nyitották meg és zárták...

Mikor nyitották meg és zárták be a Pumukli sütiboltot a Lehel téri metróaluljáróban?

Figyelt kérdés

A betűtípus és a jó minőségű matricák alapján arra tippeltem, hogy a 80-as évek közepén nyitották meg. Amikor először jártam arra gyerekként, csodálkoztam, hogy az tényleg Pumukli? A rakétás képen meg úgy nézett ki, mint egy tökfilkó bohóc, aki támadást indít egy ártatlan kifli ellen. xD Emlékszem, hogy az egyik péksütemény nagyon ízlett nekem.

Egyesek azt állítják, hogy 2001-ben zárták be, de sokan más dátumra emlékeznek. Nálam sem rémlik, hogy akkor zárták volna be.



#metró #péksütemény #Lehel tér #Pumukli #metróaluljáró #sütibolt
2013. szept. 18. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
fú erre milyen kíváncsi lennék. én az utóbbi években laktam ott, de mindig láttam a sütiboltot, olyan retró a kinézete, hogy mindig szerettem volna tudni róla infókat.
2014. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!