Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik név illik...

Szerintetek melyik név illik jobban a Smida vezetéknévhez? Rebeka v a Hanna? 28 hetes vagyok és kiderült hogy kislányunk lesz viszont a lány nevekkel gondba vagyunk.

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a vezetéknévhez valahogy a Rebeka jobban illik, de úgy egyébként a Hanna nekem jobban tetszik sokkal.
2013. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Smida Rebeka vagy Smida Hanna? Mindkettő jól illik a vezetéknévhez. Esetleg Smida Rebeka Hanna?
2013. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de én krvára nem értem, miért kell az ilyesmit itt megkérdezni...
2013. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barbiii1987 válasza:
Szerintem nincs abban semmi gond ha itt kérdezi meg. Végül is azért van az oldal, hogy kérdezzünk nem? Visszatérve a nevekhez szerintem a Rebeka illik jobban de ha nem tudsz dönteni akkor mindkettő így is úgy is szép.
2013. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!