Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek (lehetőleg)...

Hogy szerezzek (lehetőleg) gyorsan pénzt? LENT

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont,de kicsit drágább mint az előző,és anya csak úgy engedi,ha összegyűjtöm az árának a felét,mert most kezdőrészletben 0 ft, de legalább kéne hozzá 40.000 ft.Már nagyon régen kinéztem azt a telefont és tényleg mindent megtennék érte.Hogy tudnék pénzt szerezni?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. szept. 18. 17:29
 1/2 2xSü ***** válasza:

- Ha elmúltál 16 éves, akkor keresel valami diákokat foglalkoztató céget. (Meló-Diák és társai)

- Ha még nem múltál el 16 éves, akkor valami más módot kell találnod, mert hivatalosan nem dolgozhatsz. Pl. segíted lemosni egy százasért a szomszéd néni ablakait, stb…

- Ha kapsz zsebpénzt, akkor félre teszed egy részét, vagy az egészet.

- Eladsz valamit, amire nincs szükséged.

- Lemondasz a telefonról, megértve azt, hogy 40 000 Ft-ért egy felnőttnek átlagfizetés mellett is legalább egy hetet kell dolgoznia, és akkor azon a héten nem evett, nem használt semmit, ami pénzbe kerülne.

2013. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

még csak 13 vagyok,szomszédoknak/ismerősöknek akartam segíteni,de azt mondták hogy "megtudják ők is csinálni" . Semmi olyan dolgom nincs,amit eladhatnék,mert csak azokat veszem/kapom meg,ami tényleg kell,zsebpénzt kapok,de nem sokat,és mindig félreteszem az egészet,és megértem hogy drága,de már hónapok óta kinéztem és egyszerűen nem tudok más olyan telót találni,ami olcsóbb,

De azért köszi a válaszodat :)

2013. szept. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!