Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néha az ásványvizek, egyéb...

Néha az ásványvizek, egyéb italok műanyag üvegének kupakja nagyon nehezen csavarható le, néha egyáltalán nem. Hol lehet emiatt panaszt tenni? Már k. ára elegem vanabból, hogy erőművésznek kell lenni egy palack kinyitásához is!

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért szerintem nem olyan nagy művészet kinyitni. Sportolj egy kicsit és jobb lesz az erőnléted. Ha meg ehhez nincs kedved egy férfi biztos van mindig a közeledben aki szívesen segít :)
2009. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszer 20 éve kaptam egy 12 cm-es kerek, rácsos gumilapot, minden üveget azzal nyitok ki, jó befőtteshez is. Jó lenne tudni, kapható-e ilyen még valahol, mert még vennék szívesen, szerintem a legzseniálisabb találmány!
2009. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem tudom kinyitni én diótörőt vagy fogót szoktam használni :)
2009. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

istenem de nyomi vagy... törölgetővel bármit ki lehet nyitni, nyílván te vagy ennyire béna hogy semmit sem teszel csak ordibálsz a kupakkal mert azzal aztán megoldódik a probléma... utálom az ilyen embereket. egyébként meg nem nehéz kinyitni egyáltalán, 7 éves kislány is ki bír mindent nyitni... ha meg felbontás után rácsavarod hogy "ne jöjjön ki a szénsav" akkor meg jóhogy nehéz lesz leszedni...

ülj le. egyes.

2009. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Először be kell menned a Coca Colához, interneten valahol biztos benne van a címe. Meg kell érdeklődni, hogy merre van a gyártósor, valószínűleg, segíteni fognak. Be kell menned a gyárba, oda kell menni a gépekhez és velük lerendezheted a dolgot...
2009. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Elég sokat szenvedek én is üvegekkel, főleg ugye a szénsavas üdítők ha szállításnál felrázódnak, nem egyszerű lecsavarni. De ez ellen nem tudnak mit tenni hiába is panaszkodsz.
2009. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
úristen jó hogy neked csak ez a bajod!! ez megint egy olyan unatkoztam kérdés volt...
2009. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

11-05 12:44

te szerencsétlen. mondom: "néha". tanulj meg magyarul. egyes.


első 3-nak köszi.

2009. nov. 11. 16:30
 9/13 anonim válasza:
28%
edz sokat hogy kitudd nyitni ha ez se segít szar vagy
2010. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
30 éves izmos erős férfi vagyok, ennek ellenére teljesen jogos a téma felvetése. Az egész családommal csak vizet iszunk már vagy 10 éve és nagy tételben egyszerre több száz palackkal szoktam rendelni pár havonta, váltogatva az ásványvizeket. Így van tapasztalatom milyen kinyitni őket. Természetesen a legtöbbször nem okoz gondot a kinyitás, viszont időnként vannak kinyithatatlan teljesen beragadt szériák. (pl legutóbb: Veritas, Kristályvíz, Ave) És nagyon nagyon bosszantó hogy ínyhüvelygyulladás mellett mind a 100 palackal ezt végig kell játszani! A gyerekem nem tudja kinyitni, a feleségem sem tudja kinyitni, az idős szüleim sem tudják kinyitni, talán nekik kellene edzeniük hogy inni tudjanak? Szánalmas. Hiába vagyok erős, kézzel is csak úgy tudnám kinyitni hogy lehorzsolódik a tenyerem. Így rongyal kell kinyissam, de még így is csukló és ujj próbáló. Szóval nagyon bosszantó hogy nem állítják be a gyártósoron ezt. Hisz csak egy palack vízről van szó.
2015. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!