Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vadászatból meg lehet élni?...

A vadászatból meg lehet élni? Úgy értem, hogy van olyan lehetőség, hogy valaki hivatásos vadász legyen? Vagy ez az egész egy hobbi? Nem egészen értem, hogyan is működik ez.

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
őő, én összekötném az erdész munkával, mert az tényleges szakma, a vadász meg már nemigazán
2013. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sanya9906 válasza:
100%
Komolyan mondom hogy ti nagyon hülyék vagytok a vadász-vadőr hivatásos szakma és egész jól keres. Én is vadász ként dolgozom. És az erdész teljesen más
2013. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs igazad Sanya, a "nagyon hülyék" nem jó kifejezés. A legtöbb ember csak simán korlátolt. Sokan okosak, értelmesek. Vannak elképzeléseik a dolgokról és eszük ágába sincs utána nézni, hogy ami fejükben van az igaz-e.

Pedig manapság itt van ez az Internet nevű képződmény, aminek a segítségével percek alatt lehet nagy mennyiségű , bár felületes, információhoz jutni.

Nekem azt mondják:" Gyilkos vagy , lelőtted Bambit !"

Pedig kb. 2 perc guglizás után találkozhatnának a "vadgazdálkodás" nevű szóval. Ennyi energiát nem fektetnek bele, csak ítélkeznek a korlátolt gondolkodásuk biztonságos mélyéből. De ez miatt nem szoktam elítélni senkit. Egyszerűen így működnek az emberek. :( Sajnos.

2013. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!