Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám fejleszteni az...

Hogy tudnám fejleszteni az énekhangom?

Figyelt kérdés

Egy ének-zenei alkalmassági vizsgára szeretnék felkészülni.

Elő kell adni emlékezetből néhány népdalt, ezeket más-más kezdőhangon meg kell tudni szólaltatni, valamint kottaolvasás is szükséges.

Nem tartozom saját véleményem szerint a jó hangúak közé, így ezt szeretném fejleszteni.


2013. szept. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon lehet azt fejleszteni... ehhez születni kell, ha tehetséges vagy, akkor csak gondozni lehet. ha viszont tényleg tehetséges vagy hozzá, akkor menj egy neves énektanárhoz ;) én is voltam kórustag :)
2013. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt sajnálattal olvastam.

Akkor valószínűleg le kell, hogy mondjak az álmaimról..

2013. szept. 28. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem, hobbi szinten folytasd nyugodtan, de ha tényleg nincs jó hangod, akkor csak otthon, halkan.. tényleg nem rosszindulat, nem sértegetni akarlak, de nem fogják szeretni ha tényleg nincs jó hangod.. nézd meg az xfaktor válogatókat; hogy leoltják már aki nagyon tré?
2013. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem magam miatt szeretnék énekelni!

Egyetemre felvételi követelmény sajnos, de a hangom milyenségéven sem vagyok tisztában igazából..

2013. szept. 30. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, mindenesetre azért próbáld meg :)
2013. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom , hogy mit kéne tennem.
2013. okt. 4. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
hát, gyakorolj sokat, és tégy meg minden tőled telhetőt :)
2013. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennyi? Csak próbáljak énekelni és az majd segít?
2013. okt. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!