Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a c2coffer....

Valaki rendelt már a c2coffer.com-ról? Megbízható az oldal? Valóban ideér a megrendelt termék? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 09:12
 1/1 A kérdező kommentje:

Ugyan nem válaszolt senki, de úgy érzem meg kell osztanom amit tapasztaltam és olvastam. Az az oldal csalás! Sok bejegyzést találtam a kiírásom után erről az oldalról. A vásárlók 99 %-a arról panaszkodott, hogy a megrendelt termék sosem érkezett meg, a pénzüket sosem látták többet.

leveleztem 2 eladóval az oldalon, de nem mertem belemenni a vásárlásba. (áldom érte az eszemet!) Körülbelül 1 hét múlva felléptem az oldalra, és láss csodát, mind a két eladó törölte magát az oldalról. Hirtelen a több 100 eladásra kínált áruból semmi nincs az oldalon, törölték a profiljukat. Aki szeretne vásárolni az oldalról, ne tegye! Csalás az egész!

2013. szept. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!