Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudod hogy ugye bezárják...

Imádlak te kérdése:

Nem tudod hogy ugye bezárják a Budapest vidámparkot és?

Figyelt kérdés
Hogy lesz e más helyen ey iijesmi tehát egy nagy vidámpark vagy nem lesz csak ilyen hagyok (nagyon azt értem hogy lesznek ilyen fejellefelés meg az egész vidámpark nagy ) tehát les ?? Hogyha találtok akkor hol? Mikor lesz kész?

2013. szept. 21. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg érthetően, magyarul írni, mert ez egy fos, amit idehánytál.
2013. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudom, legfeljebb miért ne.
2013. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy talán lesz valami, de igazából nem tudom, csak gondolom, biztos nagyon közepes lesz szerintem meg ilyen hullámos-sikítós, amin van víz, de hogy mikor nem tudom, hogy hol arra meg szerintem fogalmam se nincsen.
2013. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló úgy látszik a többiek eltudják olvasni

2. Válaszoló köszi

3. Válaszoló neked is köszi

Remélem építenek egy hasonlót

2013. szept. 21. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vágod az iróniát :D A 2. válaszoló meg én is gúnyolódás céljából írtunk ilyen jellegű választ, szal igaza van az első, amit idehányál annak semmi értelme. Néhány régi műemlék kategóriás játék megmarad, pl. a körhinta vagy a hullámvasút, meg egy teljes 4 szintes épületből elvarázsolt kastélyt csinálnak. Hogy később lesz-e új vidámpark, azt nem lehet tudni.
2013. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, én is el tudtam olvasni, csak a kínzás amit átéltem felért egy guantanamoi fogolytábor-beli élménnyel...
2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi hogy igy irok csak sietem és pedröl voltam ami pár szot át javit ..
2013. szept. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!