Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megiszik egy fagyállót...

Valaki megiszik egy fagyállót akkor meghal tőle?

Figyelt kérdés
Valaki meg iszik egy fagyállót akkor meghal tőle?Mennyi fagyállót kell inni ahhoz hogy halálos legyen?Hány óra múlva állna be a halál?Fagyálló milyen hatással van az emberre?

2013. szept. 21. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne igyál belőle!!!!Nekem az ismerőseim megittak vagy fél litert és belehaltak majdnem.Elösször csak nehéznek érezték a lábukat,aztán megválzozott a hangjuk (vékonyabb lett) kb 1-2 órán bellül ájulás.Szerencsémre én csak egy nyeletet ittam és igy nemlett bajom.
2013. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval mégis halálos.:)
2013. szept. 21. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Lassan hat. A vesét támadja.

Egy korty kb a halálos adag.

Nem úgy öl mint a méreg. A vesét tönkreteszi ezáltal a természetes mérgeket nem tudja a szervezet kiszűrni. -ilyen mérgek a kajába is vannak amiről mit sem sejtesz mert a veséd a kiszűri az oda nem valót.

Gyakorlatilag a fagyálló után a vesének lőttek.

Utánna vagyvesecsere vagy járhatnál rendszeresen dialízisre (vértisztításra) életed végéig. Ami nem lenne valami hosszú vese nélkül ,mert ez a kezelés sem müködik a végtelenségig.

2013. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!