Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a szöveg? (A...

Mit jelent ez a szöveg? (A padláson találtam ezt a halál régi cikket)

Figyelt kérdés

The Real Side

I'll probably die by the time I'm 25 ... but i'll have lived the way i wanted to

the last interview

Published in late 1981, an enlarged and revised edition of Fred and Judy Vermorels book, 'The Sex Pistols-The Inside Story' contalns a fascinating interview with punk's greatest martyr, Sid Vicious. In this exlusive extract, we catch up with Sid as he's explaining how he'd conned Dally Mirror Journallst Jack Lewis into thinking he was a nice,mild mannered mummy's boy

-

Q: I was going to ask you about the Jack Lewis article and how that came about and what you felt about result of it?

S V: Well, that camo about because just previous to that there'd been some incident at the Speakeasy where somebody had got injured.Jhonn Rotten and I were suspected Course we had nothing to do with it whatsoever.He picked me out to interview because my name was Vicious and it was obvious he was trying to fond out from the questions he asked - like he asked me if I was violent and things like thatand if I did this and that,all very subtle, desinged for a person of low inteligence, obviosly such as myself.I would be totally fooled by this and he would get it all out of me and i would say "Yes I'm big,tough and vicious and I Beat up all these people and spilt people's heads open.' And this was what he came along to do.

-

And he was so sure he was going to get that.So I told him extacly the opposite of what he wanted to hear.I told him what a nice intellectual boy I was and wouldn't dream of doing anything like that and I had pet hamsters and things like that, you know what I mean? Made myself seem like butter wouldn't melt in my mouth.And He fucking fell for it as well.


-They're just so thick they Wouldn't know a string quartet from a string vest. They're just totally dumb.They don't know fucking thing.They just make me sick.They make me physically ill because they"re not in touch with what's going on.They've got no idea ot what's happening.And they can't,you know, when people read i love my mummy and she's pleased that I've at last found something that's near to my heart ... you know what i mean? Like as far as I'm concerned ,anybody with any suss looks at the picture of me standing there and looks at what i said and says two don't go together.


-Of course he lacks the intelligence, like most grown-ups to do anything at all.As soon as somebody stops being a kid, they stop being aware.And it dosen't matter how old you are.


Bocsi ha rosszul írtam nem tudtam ki olvasni az újságbol mert nagyon rége valaki lefordítanná nekem lenne oly szíves sokat jelentenne!



2013. szept. 21. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Majd talán meghalok , mire 25 leszek ... de én éltem , ahogy szerettem volna ...

Az utolsó interjú

Megjelent 1981 végén , a kibővített és átdolgozott kiadása Fred és Judy Vermorels könyvének , " The Sex Pistols - The Inside Story " (Sex Pistols- Belülről)van benne egy izgalmas interjú punk legnagyobb mártírjával , Sid Vicious-szal . Ebben van egy exkluzív interjú Siddel , amint elmagyarázza , hogy átverte a Daily Mirror újságíróját, Jack Lewis-t. Elhitette vele, hogy egy szép, kedves, mama kedvence kisfiú.

-

K: Azt szeretném kérdezni a Jack Lewis cikkről, hogyan jött létre , és mit gondolsz az eredményről?

SV : Nos, az történt előtte, hogy volt valami incidens egy kocsmában ahol valaki megsérült. Jhonny Rotten és én is gyanúsított voltam, pedig semmi közünk nem volt hozzá. Azért akart interjút velem, mert a nevem Vicious (elvetemült), és nyilvánvaló volt , hogy megpróbálta kifürkészni a kérdéseivel mi történt. Megkérdezte, hogy erőszakos vagyok-e , és ilyesmi, csináltam-e ezt vagy azt már. Nagyon cseles próbált lenni, de csak akkor ment volna, ha tényleg annyira buta vagyok, mint amilyennek hitt. Azt hitte megtéveszt, és azt kapja amire számít, és azt fogom mondani: " Igen kemény legény vagyok, kegyetlen , és én megvertem embereket, és szétvertem a fejüket. " És ez volt az , amiért jött.

-

És biztos volt benne, hogy ezt fogja kapni. Szóval én meg pont az ellenkezőjét mondtam neki, amit akart. Én elmondta neki, hogy milyen a intelligens és művelt fiú vagyok , és nem mernék csinál ilyesmit , és volt egy házikedvenc hörcsögöm és hasonló dolgok. Teljesen ártalmatlannak mutattam magam. Ő meg bevette.


- Olyan sötétek, mint, az éjszaka. Teljesen buták. Piszkosul semmit sem tudnak. Rosszul vagyok tőlük. Egyszerűen beteggé tesz, mennyire fogalmuk sincs a dolgokról. Tudod, mikor az emberek olvassák, hogy szeretem az anyukám , és ő örömmel látja, hogy végre találtam valamit , ami közel áll a szívemhez ... tudod , mire gondolok? Szerintem bárki,a kinek van sütnivalója, kitalálja, amikor ránéz a képre, hogy ott állok, aztán nézi, amit mondtam, és azt mondja, kettő nem megy együtt.


- Persze, hogy hiányzik belőle az intelligencia , mint a legtöbb felnőttből. Amint valaki nem gyerek többé, már nem figyelnek oda a dolgokra . És nem számít, hány éves vagy .

2013. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!