Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek a gumikesztyűt?...

Szeretitek a gumikesztyűt? Szeretitek hordani?

Figyelt kérdés
Mindenki válaszára/véleményére számítok.

2013. szept. 22. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyon nem.Abban kellett dolgoznom az előző munkahelyemen.A nyári melegben nem volt tőle erekcióm.De micsoda kérdés ez?

Valami fétis? :D

2013. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Takarítással keresem a kenyerem, ennek ellenére annyira utálom a gumikesztyűt, hogy szinte sohasem veszem fel. Inkább belenyúlok az ecetes vagy a fertőtlenítőszeres vízbe (ehhez képest nem is durva a kezem).

Egyszer régen, már majd 10 éve kivettek egy csomót e kezemből, és amíg ki nem szedték a varratokat, addig nem érhette víz a kezem. Nem volt más választásom, gumikesztyűben kellett zuhanyoznom, hajat mosnom stb... Ettől szenvedtem a legjobban, olyannyira, hogy mérgemben a gumikesztyűt mindig úgy tettem fel a polcra, hogy a középső ujját kinyújtottam, a többit behajítottam... Nem tudom egyébként megmondani, honnan jön ez az utálat, hogy még a fejemmel is hiába tudom, hogy pedig hasznos lenne.:-/ Kiskoromban még szerette, igaz, könyéken felül ért, de meg voltam róla győződve, hogy hasonlítok benne kedvenc űrkapitányomra. Aztán... Nem tudom, lehet, hogy megharapott egy gumikesztyű. Vagy amikor már nem játszani hanem dolgozni kellett, akkor már nem volt olyan érdekes... Nem tudom.

2013. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

*A kezemből

*szeretteM

2013. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jl bejhzaszt, ugyhogy nem
2013. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1 Nem az, csak kíváncsi vok rá.
2013. szept. 22. 15:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Számítok a további válaszokra is.Aki eddig írt annak köszönöm, mentek a zöld kezek is.
2013. szept. 29. 17:21
 7/15 anonim ***** válasza:

imádom, ha arról van szó, hogy nem kell mindenféle gusztustalan szennyeződéshez a bőrömmel érni.


nem szeretem, ha arról van szó, hogy nyár van és izzad benne a kezem. vagy nincs nyár, de annyira takarítok, hogy benyirkosodik.


akkor szoktam rá a használatára, amikor műkörmöm lett kb. 17 évesen. most 32 vagyok, és tart a "szerelem".



Most akarok feltenni egy kérdést, hogy van-e valakinek jó ötlete arra, hogyan lehet egyszerűen megszárítani. én próbálom olyasmire akasztani, ami helyet nagy helyet hagy a belebújós részének, de az ujjakat nem nagyon lehet így megszárítani, pedig pont az izzad be a legjobban.


most éppen a radiátor tekerőgombján pihen egy, és bízom benne, hogy kiszárad. de nincs sok reményem.


már rengeteg féle gumikesztyűm vol. a kedvencem a vileda. de az illatosított verziójától kivagyok, mert pont az tetszik minőségileg, komfort szempontjából, de mire kiszellőzik belőle a durva kamilla illatosítás, addigra párszor elkap a hányinger.

2013. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

jaa, továbbá üzenem azoknak, akik nem használnak, viszont mindenféle vegyszerben nyúlkálnak, hogy óvatosan. volt ismerősöm, akinek ekcémája lett, mert mániákusan domestosozott kesztyű nélkül, és szétmarta a bőrét a szer.


viszont azt nem tudom, hogy a gumikesztyűben olykor pállás, mennyire tesz jót a bőrnek. mi szívódhat fel a kesztyűn keresztül. bár valszeg kevesebb rossz cucc, mint nélküle.

2013. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm a válaszodat.Tudnál linkelni valamilyen képet, hogy milyen kesztyűt szoktál hordani?

Előre is köszönöm.

2013. okt. 3. 17:35
 10/15 anonim ***** válasza:
írtam, hogy általában viledásat. dm-ben van többféle. a zöld kamillás például jó nagyon, csak büdös, ahogy írtam.
2013. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!