Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy és hány évesen lehet...

Hogy és hány évesen lehet valakiből telefon tesztelő?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Olyan nincs, hogy telefon tesztelő! Esetleg újságíró :D
2008. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De van olyan hogy telefontesztelő!

Talán kérdezd meg vmelyik telefonszolgáltatót vagy készülékgyártót! Ott tuti megmondják!

2008. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudok róla, hogy korhoz lenne kötve, de olyanoknak adnak teszt-készüléket, akik már régóta "hűséges" előfizetéses ügyfelei a szolgáltatónak. Pontosabb feltételeket sajnos nem tudok.
2008. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mondjuk az a feltétele, hogy megtanulsz helyesen írni!
2008. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló arra gondolt, hogy pl vannak internetes oldalak ahol lehet elemzéseket olvasni telefonokról és erre mondta, hogy újságíró! Amiben teljesen igaza van. Máskérdés, hogy lehetnek a szolgáltatóknak is tesztelőik, de a kérdésből nem derült ki, hogy mire gondol az illető !
2008. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs ha rosszul írtam vmit:s de mit??
2008. okt. 29. 00:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha 16 évesen megy a telefon gyárba, mint szakképzetlen munkás, akkor 16 évesen.

Olyan foglalkozás nincs hivatalosan hogy tesztelö.

Az a gyárban egy munkafázis

Leangazsálsz dolgozni a gyárba, és ha ügyesnek bizonyúlsz a szalagon, akkor a supervisor áttehet a tesztekhez, és ha nagyon kevés hibád jön ki, akkor ott maradsz, és teszteled a telefonokat.

Nagyon tévedett aki azt írta, hogy nem tesztelik a telefonokat. Miután legyártották a telefonokat, monitorokat, photo frame-ket, stb, akkor a szalag végén, mielött a dobozba raknád be, le kell tesztelni.

A telefonoknál (ha mobilra gondolsz), hasonlóan van a teszt, mint a monitoroknál.

Szint, képarányt, stb-t tesztelnek (a monitoroknál, a tesztelögép kábeljét teszik a monitorba, és kimutatja hogy jó-e, mondjuk a szineknél meg kell jelenjenek kis kockák, minden szinböl a tesztelögépen, mert ha nem jelennek meg akkor baj van, a telefonokat nem tudom.

Mellékesen megjegyzem azért kell letesztelni, mert így ellenörizheted, hogy jól van-e megcsinálja belülröl, avagy reject (hibás). A rejecte-ket külön csinálják.

2010. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagylilian2003 válasza:
Én se tudom ezeket, de én kb. Ugyanerre vagyok kíváncsi hogy amikor mondjuk itt Magyarországon tesztelik tvbe vagy youtubeon és kiküldik őket külföldre ilyen számítás tecnikai eszközök bemutatójára és ott egy pár perces videót készítenek mondjuk valamelyik telefonról. Momdjuk a Tech2sökre gondolok. Olyan hogy lehet az ember ?
2016. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!