Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel mióta összejöttünk több apró veszekedésünk van. Mindig én kérek bocsánatot, még ha nem is én vagyok a hibás, mert attól félek, hogy ő nem tenne semmit sem. Tegnap előtt volt egy álmom vele kapcsolatban. Elég csúnyán összevesztünk. Szóba jött a volt barátnője, és le is k*rvázott engem, amikor egyáltalán nem viselkedek úgy. Hirtelen felébredtem és levegőt kapkodva próbáltam megnyugodni.

Tegnap este fele megint összekaptunk. Újból vele álmodtam, de most meg pont az ellenkezője történt. Nagyon kedves volt, és mondta mennyire sokat jelentek neki, és nem akar elveszíteni és azt is, hogy szeret. Erre felébredtem. Ma nem is nagyon beszéltünk. Írtam neki hogy nagyon sajnálom de nem tudom most haragszik-e vagy nem. De igazából mit jelenthet az, hogy ezt álmodtam?



2013. szept. 23. 22:42
 1/2 anonim válasza:

Álom az amit belül fel akarsz dolgozni. A valóság megint más. Ahogy egy kínai közmondás is tartja: Az álmok azért álmok, hogy ott maradjanak (nem szó szerint). Te most a kettőt összemosod, pedig nem kéne.


Veszekedni kell, mert így fejlődik egy kapcsolat. Hisz sosem a veszekedés ténye a probléma egy kapcsolatban, hanem a veszekedés közbeni egymásnak feszülés feloldása. Azaz, hogy ki tud e békülni (meg tud-e egyezni) a két fél vagy nem. Így viszont nehéz bármi okosat írni, mindenesetre ha sérelem ér és te mész utána, akkor abból előbb-utóbb egy szép felgyülemlett seb lesz benned, ráadásul a párod is rá fog érezni, hogy sebezhető vagy, hisz akármilyen vita lesz, úgy is kibékülsz vele

2013. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú választ!
2013. szept. 24. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!