Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot kérni...

Szeretnék tanácsot kérni tőletek! Elestem a kerékpárral és a kedvenc farmerom egyik szára. Az aszfalttól megkopott! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit csináljak! Gondolkoztam rávasalós kövekkel, de félek, hogy nem jól nézne ki, és ha csak egy picit az egyik szárán fentebbre kerülnek, dobhatom ki, vagy idétlenül nézne ki.

2013. szept. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másikat.
2013. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
Fesd be. És -ha lehet - ne kerékpározz "kedvenc" ruhában.
2013. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hülyeségek! Vegyek másikat! Teneked van kedvenc ruhadarabod? Ha lenne vele valami, kidobnád? A másik: -ne kerékpározz kedvenc ruhában! Nem szoktam elesni, most megtörtént, de ennyi erővel gyalogosan is meglehet botlani valamiben, és elesni! Inkább ne is írtatok volna semmit! Válasz tőletek nem kell, de ha kötözködni akartok, úgyis írtok!
2013. szept. 25. 07:41
 4/4 acelsziv ***** válasza:
Hát, kérdező.. Én pusztán jó szándékkal írtam és nem kötözködési célzattal, de nálad gennyesebb okádékot már rég láttam. Azt az esést bőven megérdemelted és ha így viselkedsz, lesz még több is. Az élet nem hagy semmit válasz nélkül.
2013. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!