Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hivatalos szervhez...

Viking19 kérdése:

Milyen hivatalos szervhez fordulhatok, ha a gyerekemet zaklatják és már a tanár nem tud vagy nem akar segíteni?!

Figyelt kérdés
Most elsős a kislányom, mindig arra neveltem, hogy ne bánts másokat, stb... egyébként konfliktus kerülő. Az osztályában van egy kislány aki húzgálja a haját, lökdösi, stb...A szülőin azt mondta a tanár, ha bármi probléma van, neki szóljunk. Én ma szóltam neki, de láttam, hogy nem örül neki. Mondtam neki, tudom, hogy az én gyerekem sem patyolat, de ez tőlünk teljesen idegen viselkedés. Ha tovább fajulna a dolog (nem most elsőben, hanem már nagyobb korban) rendőrségen feljelentést tehetek? Egyébként egyházi iskoláról van szó.

2013. szept. 25. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

egyházi iskola hmmm ... ha azok sem tudnak rendet tartani, akkor ki?


mégis milyen fórumra gondoltál? feljelentesz a rendőrségen egy elsőst? ugyan már ... ha elfajul akkor a szüleivel vedd fel a kapcsolatot ... vagy ért a gyermekük a szép szóból, vagy még rosszabb lesz a lányodnak

2013. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem akarok elsőst feljelenteni, azért is írtam, hogy majd.... ha....(jó előre szaladtam, de nagyon féltem). Szülővel próbáltam beszélni, így kezdtem: szeretnélek megkérni... erre ő elkezdett "puffogni", én meg ott hagytam. Azóta kiderült, más is panaszkodik a kislányra, bízok benne, hogy előbb-utóbb javulni fog a helyzet. Hivatalos szervre, esetleg iskola pszichológus vagy családsegítőre gondoltam. Remélem nem fog erre kerülni a sor, de ha mégis....
2013. szept. 26. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!