Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Folyton...

Miért vagyok ilyen? Folyton röhögök ha 'olyan' témáról beszélünk.

Figyelt kérdés

Szóval a szex témáról lenne szó..Ha a szüleim említik csak kínos a dolog eszembe sem jut röhögni de ha a suliban tanítják akkor mindenki röhög és valamiért én is.Nagyon zavaró mert éretlennek tartom a viselkedésem de valamiért nem bírom abbahagyni a röhögést.Lehet mert még nem volt olyan kapcsolatom senkivel? És hogy szüntethetném be?

15/l



2013. szept. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarban vagy és azért röhögsz.Ne félj szerintem majd kinövöd :)
2013. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Még zavarban vagy, én a te helyedben könyveket olvasnék a téméról amiket a korabeliednek írnak :) akkor tájékozott is leszel, meg nem fogsz röhögni rajta.

Érdekes amúgy, hogy manapság a te 15 éves kortársaid simán csinálják, de abból is látszik mennyire éretlenek hozzá szellemileg meg lelkileg meg mindenhogy, hogy előadásokon még röhögnek rajta.. ez elgondolkodtató szerintem :D

2013. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudok mindent róla mert már sok könyvet kaptam erről meg 8.ban is tanultuk részletesen.Amikor egymás között hülyülünk erről kicsit sem vagyok zavarban de olyan furi egy tanár szájából hallani:D
2013. szept. 25. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert meg eretlen vagy, de majd kinovod:)

a tanarok is emberek...

2013. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy azok csak furi:D

Hát remélem hogy kinövöm:)

2013. szept. 25. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az én környezetemben is röhög mindenki, és nem értem, hogy miért, én tök faarccal hallgatom végig az ilyet. Ez egy természetes biológiai folyamat. Csak megosztottam az álláspontomat, de amúgy szerintem is csak zavarban vagy. El fog múlni. :)

14/L

2013. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi:))
2013. szept. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!