Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó suli Nyíregyházán az...

Jó suli Nyíregyházán az Inczédy György Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira rossz, mint hogy az első válaszoló írja. Én is odajártam, és azt kell, hogy mondjam, csak hozzáállás kérdése az egész. Az ott tanuló gyerekek kb. 90 %-a valóban alig üti meg a kettes szintet (én 4,6-tal mentem oda és 4,3-mal végeztem viszonylag jó lett az érettségim is), de akik tényleg értelmesebbek, azok nagyon is jól boldogulnak ebben a suliben is. A legfontosabb, hogy ne hagyd, hogy elhúzzanak a többiek, mert ha velük tartasz, akkor szinte hamarosan nagyságrendekkel fog romlani az átlagod és hamar a hülyébbek közé fogsz tartozni. Egy bizonyos mértékű távolságtartás legyen benned a többiekkel szemben, ha odamész, járd a saját utad, tanulj megfelelően. Egyébként a tanárok 99%-a szerintem rendkívül jófej, ha te is úgy állsz a dolgokhoz. Nekem a töritanárom az olyan volt, hogy minden körülmények közt a jobbik jegyet adta meg, a matektanárom pedig rendkívül szigorú volt, de ha látta, hogy nem értek valamit, akkor egy órán képes volt tízszer is elmagyarázni mindig más szavakkal, sőt, 12.-re az ötöst is sikerült elérnem matematikából. (Egyébként a matekot nála sikerült megkedvelnem.) Az összes többi szaktanár úgy általában viszonylag érthetően elmondja a dolgait, amolyan konyhanyelven. Ha odafigyelsz és csinálod a feladatokat, akkor igen látványos eredménye lesz.
2015. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!