Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hívogat állandóan egy...

Miért hívogat állandóan egy rejtett szám? Help!

Figyelt kérdés

Már augusztus eleje óta. Nagyon zavaró. Volt, hogy felvettem, de nem szólt bele senki, majd kinyomta. (vagy én, amikor elfogyott a türelmem és elküldtem őt egy bizonyos helyre) Felhívtuk T-Mobile-t, és ott azt mondták jogi útra is lehet terelni, de azt nem szeretnénk, mert sok idő és nem ajánlják többen, úgy olvastam pár hasonló kérdésben. Max a legvégső esetben.

Így ajánlották a T-Mobile-osok az Avast alkalmazást, amibe hívásszűrő is be van építve, szóval letiltattam a rejtett és ismeretlen számokat, de még így is felvillan 1 mp-re, ha hív. Van, hogy egy nap minden órában 10-től kb 18-ig. De van, hogy egy órában 2-szer is! (Vissza lehet nézni a blokkolt hívások listáját is, ezért tudom.)


Hogy tudom leállítani??? Mint mondom augusztus eleje óta kezdődött. Nem hiszem, hogy sima heccelésből csinálná valaki, mert ez már tényleg NAGYON DURVÁN creepy az egész. Lehet telefonos vírus esetleg? Mit tehetnék, mi lehet az indítéka egy ilyen embernek??


Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)



2013. szept. 26. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a stilisztikai hibáimért, csak eléggé felzaklat ez a dolog... :(
2013. szept. 26. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehat egjelenik a hivasnaploban...hm... azert megkerdezem amire eloszor gondoltam : milyen keszuleked van?
2013. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, az avastos hívásnaplóban. Xperia U-m van.
2013. szept. 26. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:

mert elsőre arra gondoltam, ami nekem volt régebben... álhívás:D Samsung készülékekben van ilyen, aminek a lényege, hogy egy gombnyomásra, aktív billentyűzárnál, egy ismeretlen szám hív, így a kínos beszélgetésekből el lehet vonulni:D de ennek nincs nyoma a hívásnaplóban... az avastot nemtudom, nézd meg a telefon sima híváslistáján


aaamúgy elméletileg ha bemész a szolgáltatóhoz, akkor visszanézheted a fogadott hívásaidat, és ha ő nem titkosította le a szolgáltatónál a számát, akkor meg is tudod nézni ki az... egy próbát talán megér:)

2013. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyári hívásnaplóban természetesen nem jelzi, mert le van tiltva... Amikor nem blokkoltam le, addig "Ismeretlen Szám"-ot írt ki, de így az Avastban nézve a blokkolt hívásoknál meg "Rejtett Szám"-ot, szóval ez is érdekes téma...
2013. szept. 26. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
rejtett, vagy ismeretlen, tökmindegy:D régi modelleknél még "inkognitó" is lehetne:D
2013. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig a kettő nem u.a. :)
2013. szept. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!