Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mutassak valami...

Szerintetek mutassak valami jelet, hogy tetszik, vagy hagyjam az egészet? Osztálykirándulás nemsokára.

Figyelt kérdés

17 / lány vagyok.

Az osztalyban egy srac ,mondhatni mar evek ota tetszik nekem,ugy erzem ,remenytelenul. Az a gond,hogy a sracot valahogy mintha nem is erdekelne ,hogy mondjuk tetszhet valakinek,vagy ki tudja. Titokzatos szemelyiseg,es talan ezert is talalom olyan kulonlegesnek.... Na,de nem aradozok itt rola. Arra gobdoltam,hogy mivel ez az utolso kozos osztalykirandulasunk,mert elballagunk,ezert 'egyszer elunk' alapon ,valahogy jeleznem fele az erzesem mondjuk az osztalykirandulason..ez talan jo alkalom lenne.... Azt hogy hogyan,nem tudom,mert ahhoz nagyon batortalan lennek,h kerek perec megmondjam.... Szerintetek mit kellene tennem? Egyaltalan kellene ? Vagy nagyon veszett ugy mar ez negyedikben ?


2013. szept. 28. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Osztálykirándulás erre nem a legjobb, ha visszautasít a maradék időben rossz kedved lesz.

Inkább utána vagy előtte hívd el büfébe teázni vagy hasonló, ne akarj mindjárt szerelmet vallani :)

Lehet beszélsz vele öt percet kettesben és már nem is fog érdekelni. Persze bármi más is lehet...

2013. szept. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!