Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most vettem akciós süteményt...

Most vettem akciós süteményt a Tesco-ban (Gávai süti), csak hazaérve derült ki, hogy tiszta penész! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Dátum szerint csak 30-án járna le.Ugyanebből az akciós sütiből ki van rakva még egy nagy rekesszel!
2013. szept. 29. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
vidd vissza, kérd vissza a pénzedet
2013. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a blokkot nem találom,de 200 Ft-ért most nem mennék már vissza,és szerintem pont erre számítanak.ha ez penészes,gondolom a többi is az,hogy lehet egyáltalán kinn a polcon? Múltkor az akciós kenyérrel jártam pont így,többet semmi akciósat nem veszek az biztos.
2013. szept. 29. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Fotózd le, írj a gyártónak emailt. Én ezt szoktam csinálni, többnyire bocsánatot kérnek és igyekeznek kárpótolni, mondjuk ez inkább a nagyobb cégekre jellemző, de próba szerencse. Múltkor így kaptam "engesztelésül" 24 liter Sió gyümölcslét, cserébe a 4 literért, aminek fura íze volt. Annyiban szerencsém volt, hogy már tudtak a problémáról. De ha senki nem szól, akkor soha nem is fogak tudni.
2013. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tanulság, hogy legközelebb nézd meg jól, miért fizetsz. Nem véletlenül mondják néhány helyen, hogy a pénztártól való távozás után nincs reklamáció.
2013. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A dátum szerint még jónak kellett volna lennie,a műanyag dobozon keresztül pedig nem látszanak a sütemény tetején levő kis szürke penészfoltok,azt hiába nézed.Egyébként nem a vásárló feladata eldönteni mi romlott és mi nem,romlott cucc eleve ki sem kerülhetne a polcra,ez a bolt felelőssége.A kenyérnél dettó ez volt a helyzet:a külsején nem látszott,kibontás után viszont a szeletek tiszta penészek voltak.
2013. okt. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!