Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok cukortól mi bajom lehet?

Sok cukortól mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Azt ne mondjátok hogy meghízok mert az még jól is jönne, eléggé alultáplált vagyok (170cm/45kg). De valami más is biztos van, mert tudom hogy nem egészséges.. Szóval, a kérdés adott. Annyi cukrot eszek hogy minden nap sok teát iszok cukorral, meg gyakran eszek szilvásgombócot amire kristálycukrot teszek. :)
2013. szept. 30. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és szerintem azért annyit nem eszek hogy cukorbeteg legyek tőle. vagy??
2013. szept. 30. 16:47
 2/7 A kérdező kommentje:
a tea az kábé 2 liter naponta. akkor ez olyan három nagykanál cukor, szerintem.
2013. szept. 30. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
cukorbetegség lehetséges ha nem mozogsz és ennyit eszel. eltolódnak az ízbeállításaid és idővel csak cukros dolgokat fogsz enni amitől elhízol(150-200kg), a fogaidnak sem használ túl sokat, az agyadnak jót tesz, illetve ha választani kell a cukor és a zsír között akkor inkább cukor. Ne igyál sok teát ilyen fiatalon, vagy legalább ne nagyon erőset(kávét se), mert egy friss kutatás szerint befolyásolja az agy fejlődését(negatív irányba)
2013. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon mozgok, vagyis ha a séta nem számít mozgásnak, mert már nem járok középiskolába és nincs tesióránk. :) sajnos a teát nagyon szeretem ezért nem nagyon tudnék róla 'leszokni' (jobb mint a sima víz, a bolti cukros gyümölcslevekben meg üdítőkben meg szintén van sok cukor, nem??) hogy érted hogy erős? gyümölcsteát iszok, az rossz?
2013. szept. 30. 16:59
 5/7 A kérdező kommentje:
vagy vegyek inkább bolti gyümölcslevet? pl cappy vagy sima narancslé (12%-os mert azt szeretem)?
2013. szept. 30. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
ja azt hittem fiatalabb vagy, de ha már elmúltál 18 akkor nyugodtan ihatod
2013. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor jó köszi a választ :D 18 vagyok egyébként.
2013. szept. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!