Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen mekkora méretü...

14 évesen mekkora méretü bugyit hordjak vagy milyen az átlagis méret?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Amekkorába beleférsz. Van 14 éves, aki 130 centi, s 30 kg, vasággyal együtt. S van 190 centis, 120 kilóra hízva. És a kettő között minden.
2013. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek, akkorát hordj, amekkora neked kell. Nem egészséges túl szűket vagy nagyobb méretűt hordani és nem is kényelmes.

Kérd meg anyukádat vagy valamelyik nőnemű családtagodat, hogy először menjen el veled vásárolni. Van ahol lehet fehérneműt próbálni, van ahol nem. Mindig ajánlott a saját bugyidra rávenni, semmiképp se vedd fel a piszkosat a meztelen testedre, mert sokan felpróbálhatták előtted (ezért is kell kimosni használat előtt alaposan). De ha megnézed a jelenleg hordott bugyijaidat, akkor nagyjából tudni fogod, hogy melyik jó rád, fogod látni. Én is gy szoktam válogatni, ránézésre, hiszen a próbálgatás sok helyen tiltott és nem is túl higiénikus dolog.

Javaslom, hogy pamut fehérneműt válassz, az jól szellőzik.

Egyszerre csak 1-2 darabot vegyél, hogy ha esetleg nem jó rád, ne legyen nagy pénzkidobás. Ha viszont passzol, akkor érdemes bevásárolni az adott fajtából, mert egyes márkáknál is eltérő lehet a számozás/méretezés.


Ha magadnak akarod venni, akkor bemehetsz kínaiba is, manapság már ott is van pamut (az azért fontos, mert jól szellőzik, minden évszakra megfelelő és kényelmes), vagy nagyrészt pamut fehérnemű és csak kb. 300 forint darabja. Én legalábbis annyiért vettem kínaiban és teljesen jó minőség, már többször volt rajtam és a mosást is bírta, én is meglepődtem. Szóval ha mosás után is jó rád és kényelmesnek érzed viselni is, akkor pár nap múlva visszamehetsz venni még párat és akkor jó időre el vagy látva, és még olcsón is kijössz.

2013. okt. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ágota Nóra válasza:

Szia


Amekkora a popsid,nekem s méretű tanga már jó.

2013. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!