Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden nap találkozol olyan...

Minden nap találkozol olyan emberrel, akitől hányni tudnál? Mit utálsz benne?

Figyelt kérdés

Míg fiatalabb voltam addig csak divatból mondtam, hogy hányni tudnék egyesektől.

Ma már tényleg rám jön a hányinger, ha meglátok egy-két embert.

Persze a jelleméről van szó.



2013. okt. 2. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt aki buta és gonosz is egyben. Aki csak hülye és jóindulatú,azzal semmi bajom.
2013. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindennap hányhatnékom van Orbántól a TV-ben. Mondjuk igaz, hogy ez nem közvetlen találkozás.

Mit utálok benne, soroljam?

2013. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem a hányinger kap el, hanem egy belső kényszer, hogy megüssem.

Általában a primitív emberek váltják ki belőlem, a buszon a nyafogó kislányok, akik végre eljutottak vagy elszöktek az első bulijukba és jól berúgtak, pasiztak.. erről persze mindenkinek tudnia kell, ha akar, ha nem. Ugyanez, csak felnőttekkel, akik tömegközlekedésen telefonon vagy személyesen fennhangon veszekszik a kölykével.. ezek be tudják aranyozni a reggelemet..

2013. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!