Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jade Handkammer apja neve?

Jade Handkammer apja neve?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 15:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Varró Dávid.
2013. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Talán az igazi apja neve?Angol :)
2013. okt. 3. 17:08
 3/29 anonim ***** válasza:
4%

Mi közöd az apja nevéhez?

Kérdezd meg Jadet és ha elmondja akkor elmondja ha nem akkor nem...

2013. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Ennyire híg agyú embereket még nem láttam.Én eljöttem erre az oldalra,kérdeztem egy teljesen normális kérdést,erre idejön egy okostojás aki nem is a kérdésre válaszol.Ember!Azért van az oldal,hogy kérdéseket tehetsz fel,illetve azokat megválaszold.Ha Jade válaszolna az üzenetemre,nem fordultam volna erre a gagyi oldalra.

Ui:Nem az oldal gagyi,hanem a regisztrált tagok.Tisztelet a kivétel,nem kell megsértődni csak irritáló,hogy kérdezek egy teljesen normális dolgot,erre nem a választ kapom meg!! :)

2013. okt. 3. 21:30
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
ha ő nem mondja meg, mi közöd hozzá? mit kezdenél vele? megkeresnéd, hogy jade legjobb barátja vagy? szerintem nem mi vagyunk a társadalom legalján, hanem azok, akik az ilyen senkik, mint jade foglalkoztatnak...mivel ő egy senki, és te felnézel rá, feltételezhető, hogy mégrosszabb vagy. én legalább igényesen el tudom mondani, hogy vagyok olyan jó, mint ezek...
2013. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel.Miért olyan nagy kérés,hogy rendes választ kapjak rá?Csak ennyit kértem semmi mást,nem sokat kértem.Azért nem mondja el mert el se olvasta az üzenetem,ugyanis rengeteg üzenetet kap,amit nem fog átnézni garantálom.
2013. okt. 3. 23:51
 7/29 anonim ***** válasza:
5%

Hiába írsz ki egy kérdés, mert

1. Nem futkos itt 1000 ember aki tudja Jade apjának a nevét,

2. Semmi közöd nincs hozzá,

3. Mégis mit akarnál te Jade apjától?

2013. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, jobb felső sarokban ott az "x" ,mert nem azért tettem fel a kérdést(ami teljesen hétköznapi),hogy kioktassanak,semmi szükség rá.Nem kérte senki,hogy rohanjatok Jade után,csak aki tudja az leírhatná.Lehet hogy magamat minősítem azzal,hogy leállok vitatkozni,de egyszerűen rühellem,és irritál ha ilyet csinálnak.Sajnálom.Illetve aki mazt hiszi,hogy én egy 12 éves kiscsaj vagyok,aki játsza az eszét,az tévedik :)
2013. okt. 4. 21:41
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
ha esetleg leírnád, minek van rá szükséged rá, lehet valaki törné is magát, hogy segítsen.
2013. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy a kérdésemre válaszoltok! Többet erre az oldalra se írok!
2013. okt. 12. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!