Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki dolgozik,...

Van itt olyan, aki dolgozik, vagy dolgozott már a livejasminnál? Lenne pár kérdésem!

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Leginkább ezek érdekelnek:


A hivatalos része hogyan működik a dolognak?

(Kifizetés,Adózás)

Melyik kifizetési módot érdemes választani?Mik a tapasztalatok?!

Vannak kategóriák,amiket fel kell tüntetni,hogy mit vállalsz.Egyes fogalmakkal nem vagyok tisztában,illetve,hogy mit takarnak.Vagy a regisztráció során ezek le vannak írva,hogy mi mit takar?

Mennyire kell tudni angolul?.Alapszinten tudok.Suliban 3.osztálytól tanultam.

De a nyelvtan nem mindig tökéletes.Mennyire fontos ez?


Mindenképpen csinálni szeretném rövid időn belül,miután befejeztem a sulit.Elmúltam 18.

Csak jó lenne egy tapasztaltabb modell kezdő tanácsai,segítsége,hogy mi hogyan működik.Nem egyéni tippeket,praktikákat kérek,tudom,hogy senki nem akar segíteni a konkurenciának.Feltalálom magam,kreatív vagyok:))


Köszi,ha valaki esetleg látja:))

2013. okt. 10. 01:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Angolul társalgási szinten tudj, hogy azért tudj csevegni a vendégekkel és értsd, hogy mit akarnak. Ehhez nem árt a szlenggel is tisztában lenni, de azt menet közben is fel tudod szedni. Nyelvtan mellékes.


Egyéb kérdéseket illetően pedig: gyere fel support chatre az oldalon (nyugodtan írhatsz magyarul) és segítenek a kollégák.


Előre is sok sikert! :)

2013. okt. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,kedves tőled,hogy válaszoltál:))

Még van pár hónapom a suliból és addig nem kezdem el,tanulom,gyakorlom az angolt is,és utána neki lendülök a dolognak:)

Én úgy vagyok mindennel,ha valamit csinálok,akkor szeretnék jót nyújtani,nem veszem fél vállról a dolgokat,vágyom megfelelni:))

Sokan biztos csak úgy elkezdik aztán rájönnek nem nekik való vagy nem alkalmasak rá stb:))

2013. okt. 13. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, előre is sok sikert, angolhoz meg jó gyakorlást! :)
2013. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. okt. 21. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!