Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap volt az iskolában...

Tegnap volt az iskolában buli, ezért kirúghatják őket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az iskolában szokott lenni "buli" a felsősöknek. 8. osztályos vagyok, és hát az osztálytársaim többsége már cigizett vagy még mindig szívja és iszik. Nos tegnap az történt, hogy vittek fütyülős pálinkát, pálinkát műanyag palackban, dobozos sört..és hát az egyik osztálytársam annyira sokat ivott (fiú) hogy rosszul lett, telehányta a wc-t, el is ájult. Ekkor buktak le. Mindenkit sorba hívtak be az igazgatóiba és hallgatták ki őket. ÉN NEM ITTAM. Valaki csak ivott de nem látszott rajta azt is behívták, valaki pedig vitt, az egyik vitt egy egész üveg fütyülőset. Az lenne a kérdésem, hogy ezért csak azt rúgják ki aki vitt vagy azt is aki hányt, többen vittek nem csak egy, vagy tulajdonképpen kit is rúghatnak ki?

2013. okt. 5. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

tilos alkoholt inni az iskola területén

13-4 évesen is tilos (sőt, szégyen), de az most mindegy..


szóval aki ivott, az felelősségre vonható emiatt.. legyen az intő, rovó, vagy kirúgás.. ez már a dirin múlik, meg hogy megéri-e a sulinak elveszítenie a suttyók után kapott fejpénzt:D

2013. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en sulimba is volt egy pont ugyanilyen eset es ok igazagatoit kaptak. De szerintem ez az iskolan es az igazgaton fugg..
2013. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!