Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van kiskapu?

Szerintetek van kiskapu?

Figyelt kérdés
na szoval az a helyzet hogy a tanárom egy olyan szabályt hozzot be hogy egy vonal=egy kék kártya a vonal azért jár ha nincs felszerelése vagy hf-ed :D ez a problémám hogy tegyuk fel hogy egyhonapba kapok 3 vonalat akk az 3 kék kártya és 5 nél egy figyelmeztetés amit anyám nem nagyon birja szoval van valami kis kapu hogy ne hozzhasson a tanárom saját szabályokat és általánosba járok én

2013. okt. 7. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Először is: Mi az a kék kártya?

Másodszor is: Nehogy már te akard megmondani a tanárodnak, mit tehet.

2013. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a kék kártyát amikor valami roszat csinálsz és kapsz érte egyet+én azért is ha nincs hf em én csak anyit akartam kérdeni hogy csak ugy bármi szabályt hozhat??? mert ha pár ilyen kék kártya ősze jön komoly anyagi megvonás van :D
2013. okt. 7. 17:58
 3/21 A kérdező kommentje:
és csak a mi osztályunkba van ez a szabály
2013. okt. 7. 17:59
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én tanárom is hozott ilyeneket, amikor általános iskolás voltam. Kész. El kell viselni.
2013. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

kék kártya, anyám, milyen dolgok vannak ma már:D


teehát akkor ha 5x nem hozol felszerelést vagy házit, akkor kapsz egy szaktanári/ofői figyelmeztetést?

nálunk ez úgy ment, hogy egyesre váltották be... az sokkal rosszabb, mert a figyelmeztető nem befolyásolja az évvégi jegyedet, de az egyes lehúzza az átlagod:D


de nyugi, van kiskapuja! hozol felszerelést és megcsinálod a házit:D


nálunk egy tanár most kitalálta, hogy 3 óra hiányzásra ad egy egyest... ez azért (is) szopacs, mert heti kétszer van tripla óránk, vagyis ha egy nap hiányzol, akkor az karó... és egy félévben csak háromszor van számonkérés, vagyis alig javíthatsz...

dehát suli baze! anyádék fizetnek azért, hogy ott lehess! (okéoké, az adóban van benne, de akkoris:D)


nem olyan nagy mizéria amúgy ez a suli.. megcsinálod amit kérnek, oszt cső, le vannak szarva:D

2013. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
értem mit mondasz de más osztályba nincsen ilyen csak a milyenkébe és tegyük fel hogy év végére anyi lesz ezek miatt hogy büntetést szabnak ki a családra akkor mi van?? mondhatm hogy a fele a hf miatt van ?
2013. okt. 7. 18:30
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már általános suliban is lusta vagy tanulni akkor később a való életben hogy akarsz boldogulni ?
2013. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

büntetést szabnak ki a családra? intők miatt? max a magatartás jegyedet fogja lenyomni...


valószínűleg a tanár bepipult az osztályra és ezért találta ki.. megvan az oka... a lényege, hogy arra buzdítson titeket, hgoy megcsináljátok a házit..

megteheti.. ha nagyon zavar, panaszoljátok el (osztályszinten) egy másik tanárnak (ha lehet, az osztályfőnöknek, de ha róla van szó, akkor olyan másik tanárnak, akiben bíztok, vagy tudtok vele beszélni).. kérjétek ki a tanár véleményét, és ha ő is rosszalja, esetleg megkérhetitek, hogy beszéljen az adott tanárral, vagy a dirivel

2013. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
de ez nam a lustaságrol szol most figyelj nem hozol valami könyvet egy vonal=kékárya +ha még pofátlan vagy azért is kapsz és 8 figyelmeztetés után baj van azaz 40 kártya után szal egy honapba legyen 2 vonalad +1 kék kártyád az már havi 3 kártya :D ezzel kevestet mondtam
2013. okt. 7. 18:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

melyik tantárgy ez?

gondolom van egy tankönyv, amit el kell vinni az órára... nem olyan bonyolult, semmibe nem telik berakni...

ne legyél pofátlan:D 45 percet egy lábon állva ki kéne bírni, nehogymár nem bírod ki pofázás nélkül...

ne akarj már meghalni:D

2013. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!