Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes? Egyáltalán számít...

Érdemes? Egyáltalán számít valamit?

Figyelt kérdés

Már egy éve tetszik egy srác és azt Ő is tudja csak azt nem,hogy mennyire. Mindenki azt mondja,hogy mondjam el neki mit érzek. Ha elmondom neki,akkor az sokat lendít a dolgon? Érdemes egyáltalán? 3 év van közöttünk. NAGYON FONTOS LENNE TUDNOM! Előre is köszönöm!

14/L



2013. okt. 7. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

rossz kategória nagylány! de mindegy:D


hát sokat lendít a dolgon, az tuti, de nem feltétlen pozitív irányba.. vagy elzárkózik, vagy belemegy...

de mi az, hogy tudja, hogy tetszik neked, csak azt nem, hogy mennyire? mer pontozod, vagy mi? mi a mértékegysége? tetszik, vagy nem tetszik, nincs ezen mit fokozni..


ha ő is tudja, akkor az a gyanúm, hogy nem véletlen, hogy nem lépett még... ha egy fiú megtudja, hogy ő tetszik egy csajnak, akkor általában úgy kezd el gondolkodni, hogy azt a csajt bármikor megkaphatja.. (nem szexuális értelemben).. és emiatt az esetek többségében még akkor is bepróbálkozik, ha amúgy magától nem is figyelt volna fel a lányra (ez nem feltétlenül rossz, az is jó kapcsolat lehet, amikor a két fél évekig le se tojta a másik fejét)

ha nem lépett, akkor lehet, hogy komolytalannak, kicsinek gondol.. mégiscsak 17 éves, az már 11.es, míg Te "csak" 8-9.es vagy.. 11. környékén engem is lepedofiloztak a haverjaim, amikor megbámultam egy kilencedikes lányt... aztán teltek-múltak az évek, én elballagtam, a lány 11.es lett osztán elég jól összehangolódtunk, ha nem lett volna barátnőm, akkor még akármi is lett volna belőle... és akkor már nem pedofiloztak, pedig a korkülönbség nem változik:D

2013. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De nekem iszonyatosan tetszik! Kimondhatatlanul,elképzelhetetlenül..és nem vagyok rá büszke,de már bántottam is magamat emiatt. Elméletileg azt szereti ha a lányok kezdeményeznek..És az egyik haverja szerinte illek hozzá.
2013. okt. 7. 18:30
 3/21 anonim ***** válasza:

a haverokat hagyjuk ki a történetből

az idiótaságot is ("bántás".. vagdostad magad, mint a többi hülyegyerek, mi? nem bántásból nevezem így, csak tény..)


hát akkor meg mi a gondolkodnivaló?:D menj oda és mondd meg neki... esetleg facebook a gyávák megoldása, az is jó:D

2013. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mert félek. Nem megmondani neki,hanem a választól.
2013. okt. 7. 18:46
 5/21 anonim ***** válasza:

a válasz már megvan, nem kell félned semmitől..

ha esetleg elutasít, akkor legalább feloldja a dolgot, élhetsz tovább, nem leszel hozzáláncolva

2013. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem a valasz nincs meg. Szerintem biztos,hogy majd csak az arcomba rohog..vagy nem tudom. De en nem akarok kiszeretni belole..azt akarom,hogy hozza legyek lancolva. Tudom,hogy ez most hulyeseg,de en ezt erzem.
2013. okt. 7. 20:24
 7/21 anonim ***** válasza:

akkor titkold, és nézd messziről, de tudd, hogy ő észre sem vesz így.. amíg neked minden napodat kitölti, hogy rá gondolsz, ő teljesen önfeledten él.. amíg te izgulsz, nehogy meglássa, hogy nézed, addig ő észre sem vesz az egészből semmit..


és a válasz már megvan.. ez olyan, mint amikor a tanár kijavította a dogákat, és te osztásnál imádkozol, hogy ötös legyen... a jegyet már előző este ráírta a papírra, te most csak megtudod...

ő is már eldöntötte, hogy tetszel e neki, vagy sem... csak te még nem tudod a választ.. de a válasz már megvan

2013. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Vegul is igazad van! Mar csak azt nem tudom,hogy mondjam meg neki.
2013. okt. 7. 20:28
 9/21 anonim ***** válasza:

ha szoktatok beszélgetni, akkor könnyű dolgod van, kezdj el bókolni neki, hogy "jól nézel ki" meg stb... lehet, hogy ez elég is ahhoz, hogy vegye a lapot és esetleg kezdeményezzen.. sőt, ha addig nem is tetszettél neki, ennek során még meg is tetszhetsz neki:)


ha nem beszéltek... akkor kezdj el vele beszélgetni, és akkor lásd az első pontot:D


ha élőben nem mersz, ott a facebook, legyen valami haszna is, ne csak pusztítson...

2013. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eletemben egyetlen egyszer beszeltem vele.:D De egyebkent mar mosolygott ram nem is egyszer es peldaul ma is egymasra neztunk. Es sokszor van ilyen. Nem tudom ez mennyit dob a helyzeten?!
2013. okt. 7. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!