Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ( ami nem...

Milyen szakmát ( ami nem tömegszakma, hanem mondjuk hiány szakmának számít) érdemes kitanulni? Női szakmákat írjatok!

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne az jó kérdés.

Szerintem ilyen nincs (fióknak vannak olyan szakmák amikkel ténylen könnyen találnak munkát)

De nőknek:

ápoló

általános (egészségügyi)asszisztens

esetleg fogtechnikus

vegyésztechnikus, vegyésztechnológus

ezzel ki is fújt minden..

Az összes irodai és recepciós munkához először legyen diplomád..és ahhoz végezd el az okj szakképzést akkor ér valamit.

2013. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én teljesen ki vagyok akadva, mivel a munkaügyre folyamatosan behívnak ilyen okj-s képzésekkel kapcsolatos tájékoztatóra, de egy értelmes okj-s képzést nem ajánlanak. Férfi szakmákat ( hideg-száraz burkoló, géplakatos, hegesztő...stb) ajánlgatnak, női szakmát 3-at említenek, amelyek nem egy biztos megélhetések. 1 szakma van ami megfogott talán, a targoncavezető, 1 hónapos képzés, arra szívesen elmennék.
2013. júl. 24. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
jogos a kiakadásod..sajnos tulajdonképpen nincs női hiányszakma.
2013. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jó kérdés

Kevés olyan szak van, amit nőknek is lehetne ajánlani. Most mindenki azt mondja, hogy mérnöknek érdemes menni. De az nem nagyon ajánlatos a nőknek. Persze elvégezhetik, de a férfi mérnököket jobban megbecsülik.

Ez minden szakmával így van szinte.

2013. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!