Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól sejtem azt, hogy ennek az...

Jól sejtem azt, hogy ennek az oldalnak a célja tulajdonképpen részben társadalmi szemléletformálás, részben különböző generációk összekötése egymással?

Figyelt kérdés
Vagy tévedek?:)

#társadalmi szemléletformálás #különböző generációk
2013. okt. 8. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
társadalmi szemléletformálásnak egyáltalán nem lehet mondani ami a gyakorin megy,a generációk összekötése már inkább ide illik, de inkább rengeteg (téves és hasznos)információ összegyűjtése az eredménye annak ami itt megvalósul. MIvel rengetegen nézik az oldalt és szólnak hozzá ,ezért előbb utóbb közelítenek a valósághoz a válaszok, ez az előnye az oldalnak szerintem. Hogy mi a célja az oldalnak azt az üzemeltetőtől kéne megkérdezni talán........
2013. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Inkább mondanám, hogy amit említettél, az az oldal velejárója (és szubjektív, hogy ebből te mit fedezel fel, és hogy értelmezed), elsődleges célja az oldalnak még mindig az, hogy megtaláld egy adott kérdésre a válaszod minden területen.
2014. márc. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*választ (nem od)
2014. márc. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!