Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fogalmazas idealis iskolar...

Egy fogalmazas idealis iskolarol. Be kell mutatni a kepzeletbeli idealis iskolat. Otletek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Én olyannak képzelem el az ideális iskolát, ahol nem adnak olyan házit, hogy mutasd be az ideális iskolát, hiszen az maga a valóság.
2013. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ideális iskola az amelyik zárva van, vagy épp bontják. :)
2013. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg valami mas otlet?
2013. okt. 13. 10:11
 4/6 Szent-Királyi István válasza:
Kinek ideális?? Szülőnek (milyenek az elvárásai!!), tanárnak, diáknak (milyen képességűnek?? milyen célokkal?) igazgatónak, fenntartónak, finanszírozónak, hatóságnak, ahova a végzős tanulók mennek továbbtanulni, vagy akik alkalmazzák majd az ott végzetteket, minisztériumnak, gazdaságnak?? (ezekre mind-mind más válasz érkezhet elég sok átfedéssel.. és esetenként szöges ellentmondásokkal is)
2013. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 s55 ***** válasza:

nekem is kellett ilyet csinálni tavaly angolra :D

én kb. azt irtam, h nagyobb szabadsag legyen, lehessen elektronikus eszkozoket hasznalni, tesi ne legyen kotelezo...

2013. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven
2015. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!