Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen animét tudtok nekem...

Milyen animét tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
szeretem a romantikát akciót és a misztikus mágikus dolgokat (müfajt irtjatok melé
2013. okt. 9. 15:59
 1/6 Adamik Betti válasza:

-full Metal Panic (3évados) - összesen 50 rész. Van benne harc, humor, és minimális romantika.

-Ghost Hunt - Egyik kedvencem, szellemeket, kopogószellemeket, youkaiokat űznek el mindenféle helyekről. Ebben is van romantika, de nem azon alapszik a sztori.Az utolsó előtti fájl különösen jó, Vlad Tepes legendájáról szól. Vannak benne ijesztő részek, de mégsem olyan nagyon ijesztőek, épp ezért jó :D

-Arcana Famiglia

-Brave 10 - jó a sztorija.

-Gakkou no Kaidan (Bújj bújj szellem)- Ez is szelleműzős anime, le van szinkronizálva. A grafika nem a legjobb, de ettől még jó.

-H2O: Footprints in the Sand (dráma)- A vége nagyon szomorú, nem szoktam drámákat nézni, de ezt megnéztem. Az utolsó részen még kicsit könnyeztem is :)

-Hiiro no kakera- Ez is a sztorija miatt tetszik. Romantikus,kissé drámai de a szerelem inkább a második évadban bontakozik ki.

-Itazura na Kiss - Romantikus, humoros, régi nagy kedvenc :D

-Kaichou wa Maid-sama - Jó szorija van ennek is.

-Otome Youkai Zakuro - Aranyos, jó a szorija.

-Persona 4: The Animation - Ebben azt szeretem főként hogy nem tömegsablon. Főleg a befejezése, a végére olyan érzéseket keltett bennem mint a Mirai Nikki. De nem a története miatt, hanem mert ugyanugy a végére derül ki minden. Najo a végkifejletben vannak kisebb hasonlóságok.

-Valkyra Chronicles - Romantikus, harcolós. Ez az első anime amiben fafegyvereket látok (Puskára gondolok)

-Shinrei Tantei Yakumo - Jó történet, kis romantika. Ez is szelleműzős

-Zombie Loan - Jó történet.


Ennyiii, remélem tudtam segíteni :)

2013. okt. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adamik Betti válasza:
Az előző vagyok, írj ha kell még tudok még jó párat :)))
2013. okt. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a felét màr láttam ês ha végeztem a másik felével akkor majd szólok :)
2013. okt. 10. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első leírta amit akartam na de még eggyet én hozzá tennék: Inuyasha. vicces, romantikus, komolyság is van benne. sok benne a harc :D története is jó, szereplők is..opening és az endingjei is tetszenek nekem :):D szoval best anime :D
2013. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adamik Betti válasza:
sziszka123, jó hogy irtad. Nem is értem hogy feljthettem ki, pedig a kedvencem. Nézd meg, ha még nem láttad. 167+26 részes 4 Movie-val, és még így is kevésnek találom:) (Magint az első voltam)
2013. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen, énis furcsáltam, hogy kihagytad!:( de amúgy nekemis kevésnek tűnik! régebben megnéztem 3.szor is egymás után xd:D amúgy szívesen!:)
2013. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!