Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nőhetek még ekkorára?

Nőhetek még ekkorára?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, lány, 162-63 cm, 58kg. Apa 179 cm, anya 157. Megnőhetek még 170 cm-re? Van rá esély?
2013. okt. 9. 19:32
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj, szerintem még biztosan fogsz nőni valamennyit, de szerintem lehetséges, pláne ha a családodban van még olyan magas mint apukád. :) De miért akarsz annyira 170cm lenni? Miért olyan fontos? Igazából anno én is szerettem volna kb olyan magas lenni. Most 18 éves vagyok és 166cm, de volt hogy úgy éreztem talán jobb lenne ha alacsonyabb lennék. Például most készülök a szalagavatómra, és az osztálytáncban nem jutott nekem fiú partner így a párom szintén egy lány lett és mivel én vagyok a magasabb sokkal ezért fiú szerepet játszom, ami nagyon bánt. Nem mindig olyan jó az, de mondjuk ez nézőpont kérdése. Hát elég bugyuta példát hoztam fel. :) Én úgy gondolom hogy egy pár centit biztos fogsz nőni, de szerintem szeresd magadat úgy ahogy vagy. :)
2013. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig is bejött a hosszú láb, a colos test mert valahogy a modellekre emlékeztet.:) Köszi a választ!
2013. okt. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!