Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kilépni a Forever...

Hogyan lehet kilépni a Forever Living Products-cégből?

Figyelt kérdés

Sajnos félrevezettek,így aláírtam a 140ezres pack megrendeléséről szóló papírt,plusz regisztráltam is,mert kellett a pénz. Elcsábultam, ezért ki kell fizetnem gondolom. Vagy passzolják el másnak,mert nekem nem kell. Megtehetem h nem fizetem ki?

Emberek nincsenek alattam.

Segítséget kérek.

Ági



2013. okt. 12. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ott van a szerződés olvasd el!! Abban benne kell lenni.
2013. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy mi lenne, hogyha attól kérdeznéd akihez regisztráltál?

De mégis mivel vezettek félre? Azzal, hogy azt hitted ha veszel egy dobozt és nem csinálsz semmit máris milliomos leszel?? :) :) :)

2013. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Úgy 3 hete írtam alá, azóta nem adtak róla semmilyen példányt...

Akinek volt tapasztalata a ''felmondással'' kapcsolatban kérem írjon.

2013. okt. 12. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha 3 hete aláírtál valamit és nem kaptál semmit, akkor ott tényleg gáz van.

Biztos, hogy FLP-s volt az illető és nem csak visszaélt a céggel? Ennyi idő alatt 10x oda-vissza megjárja a központot a papír.


Ne aggódj téged nem regisztráltak be.


Az is lehet, hogy valami amatőrrel találkoztál. Én már nagyon régen regisztráltam, de akkor is csak 2-3 nap volt.


Egyáltalán mit írtál alá? Azért azt jó lett volna elolvasni mielőtt aláírod.

2013. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen,egy jobb jövő reményében vágtam bele,de annyira látszik a csoportos bemutatókon mennyire hülyítik az embert,és csak mondják-mondják...Én nem szeretném ezt csinálni. Naiv voltam tudom,bánom már,h hallgattam rájuk :'(

Mellesleg említettek vmilyen kártyát,amít meg sem kaptam...

A jelentkezési lapot írtam alá,h termékforgalmazó legyek,és a megrendelői lapot.

2013. okt. 12. 12:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj tuti nem regisztráltak be. Amikor én regisztráltam a barátnőmet az is csak 2 nap volt.

El lettél felejtve, az valami amatőr volt, tuti.

De tényleg miért nem tőle kérdezed meg?

Vagy hétfőn hívd fel az FLP-t. Ott megmondják, hogy egyáltalán be vagy-e regisztrálva.

2013. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,köszönöm, fel fogom őket hívni.
2013. okt. 12. 12:46
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyébként bármit is írtál alá semmire nem kötelezted el magad mivel nincs semmilyen kötelezettséged. Csak jogosultságot szereztél.

Szerintem valami bunkóval találkoztál akit nem érdekelt, hogy te nem akarod ezt. Sajnos vannak ilyenek.

Én szerencsére nem ilyen embereket ismertem meg.

2013. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mellesleg említettek vmilyen kártyát,amít meg sem kaptam... "

Jah igen ez a törzsvásárlói kártya amin rajta van a kódod. Ha nincs ilyened, akkor nem vagy regisztrálva.

2013. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaid!

Bízom benne,h még nem regisztráltak.

2013. okt. 12. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!