Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Börtönből, hogy lehet fölvenni...

Börtönből, hogy lehet fölvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy veheti föl a kapcsolatot az aki bent van,a csalàdtagokkal?mennyi idő utàn tud bentről telefonàlni?vki tudna erről infót adni?
2013. okt. 14. 06:19
 1/8 anonim válasza:
Vitt magával felbélyegzett borítékot? onnantól hogy bement,pár napon belül tud küldeni 2 vagy 3 személynek kapcsolattartói nyilatkozatot amit ki kell tölteni,visszaküldeni.Ha visszaért onnantól tudtok levelezni meg telefonálni.Ha nem vitt borítékot akkor nem tudom hogy hogy tud nektek nyilatkozatot küldeni ... :(
2013. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!csak azt nem értem,h màr 1,5hete bent van és még semmi.az miért lehet?vitt be magàval borítékot,meg egy kis pénzt is,h tudjon telefonàlni,de még se egy levél se egy telefon.nem engedik neki?
2013. okt. 15. 06:58
 3/8 anonim válasza:
neki kell benn kérni kapcsolattartói nyilatkozatot amit neked kell kitöltened,azt visszaküldöd abban már küldhetsz levelet is ,telefonálni akkor tud ha visszaért ez a nyilatkozat.Melyik börtönben van?
2013. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
SIKERÜLT?
2013. okt. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A győriben van.még semmi,remélem màr lassan lesz vmi,mert màr kicsit ideg vok.
2013. okt. 19. 07:41
 6/8 anonim válasza:
elhiszem :(
2013. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sikerült már? :)
2013. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Màr föladta a kapcsolattartóit csak még nem kaptam meg :(
2013. okt. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!