Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom a Google-ból...

Hogy tudom a Google-ból törölni a máshonnan már törölt adataimat?

Figyelt kérdés
A facebookról töröltem magam pár hónapja és még mindig 3 helyen is kidobja a nevem.Nincs már alatta se adat se kép,de szeretném ha a nevem sem lenne ott.Van olyan ahol azt írják,hogy "találtak de hidden",pedig nem vagyok sehol.Valaki tudna ebben segíteni?

2013. okt. 14. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az, amit az ostoba felnőttek állandóan szajkóznak, hogy az internet áldásai mellett az árnyoldalát is észre kell venni. Nagyobb felelősség kéretik.

Nem tudsz törölni a google-ból semmit.

2013. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az előző hozzászólónál kicsit találékonyabb, és figyelmesebb vagy, előbb utóbb rátalálsz erre az oldalra:


[link]

2013. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.Az zavar engem,hogy a párom törölt regisztrációját nem dobja ki,de az enyém igen.
2013. okt. 15. 19:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam benne sehol olyat ahol levelet tudnék írni törlési kéréssel.A facebooknak kellene írni de ilyen lehetőséget nem találtam.
2013. okt. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!