Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éjszakás dolgozók! Ti mennyit...

Éjszakás dolgozók! Ti mennyit alszotok munka előtt?

Figyelt kérdés
Én délután négy körül szoktam felkelni és este nyolckor indulok munkába, és így csak kb. 4 óra szabadidőm van, viszont így megvan a 8 óra alvás. Szeretnék több időt, de az előbb kelés lehet munka közbeni álmossághoz vezetne. Nem tudom, hogy aludhatnék e rendszeresen kevesebbet, hogy több szabadidőm legyen, de ugyanúgy éber legyek a melóban reggel 6-ig.
2013. okt. 15. 20:02
 1/2 anonim válasza:
Az attól függ mit csinálsz.Soron állsz és dögunalom a munka,vagy sokat kell jönni-menni.Utóbbi esetben fittebb marad az ember.Azért vannak az embernek tartalékai,amivel 1-2 éjszakát átvészelhet,(pl.nem alszol csak kb.4-5 órát)de a szervezet előbb-utóbb kimerül.Néha bevethesz egy energiaitalt,de csak végszükség esetén!!!NE SZOKJ RÁ!!!Akkor inkább aludj és bulizz,stb.de.műszak hétvégéjén.
2013. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még így is fáradt szoktam lenni meló közben, de ez már lehet más okból kifolyólag van így (vérszegénység, vitaminhiány...).
2013. nov. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!