Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkezési kötelezettség...

Jelentkezési kötelezettség napján, de este, hivatali időn kívül jelentkezni Munkaügyibe neten. Ennyi csúszásért törölnek?

Figyelt kérdés

Az új netes rendszer már nem mutatott lehetőséget az emiles kapcsolattartásra. Írtam egy emilt a Munkaügyinek.

Ma kellett volna jelentkeznem, de csak hivatali időn túl, azaz 2 órája jutott eszembe...

Törölnek vagy esetleg figyelembe veszik, hogy azon a napon jelentkeztem, még ha hivatali időn kívül is?


2013. okt. 16. 21:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Iszonyúan rosszul voltam, feküdtem, orvosnál nem voltam... Így nem néztem a naptáramat sem... Viszont ez senkit se érdekel... Nem mentség, tudom, de...
2013. okt. 16. 21:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Holnap menj orvoshoz, beszéld meg vele mi a szitu, kérj tőle egy igazolást, hogy fosul voltál.

A munkaügyin elfogadják az orvosi igazolást és nem törölnek. Csak holnap mondjuk ha meglesz az igazolás telefonálj be oda vagy ami még jobb menj be személyesen elintézni.

2013. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi lett? És milyen igazolást kell adni? Olyat, hogy meg se bírtam mozdulni (most meg hirtelen már igen), vagy mindegy, csak orvosit?

2015. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!