Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozott valaki Ausztriában...

Dolgozott valaki Ausztriában mint sílift kezelő? Mit kell pontosan csinálni? Alapfokú német elég hozzá?

Figyelt kérdés

#Ausztria #síliftkezelő
2013. okt. 16. 22:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem reggel 7:30 kor kezdődött a műszakom.Gyors hóeltakarítás, majd karbantartási feladatok! Ezután egész nap segíteni kellett a vendégeknek a ki-be szállásban, majd 15:30 kor mikor már csak az üres kabinok jönnek vissza akkor gyorsan ki kellett takarítani őket, és átnézi, hogy minden rendben van-e! Nem egy nagy dolog, de ha egész nap kint vagy a hidegben nem túl jó. Néha a gépházban is rendet kellett tenni, de ilyen szerelési munkák, és lift irányítási munkákat abszolút csak szakemberek végezték. Én a 4 hónap alatt egyszer sem kezeltem a lifteket irányító rendszert!
2013. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Karbantartás?Pontosan miből áll ?Hogy csinálják ezt lányok?Úgy hirdetik hogy csajokat is vesznek fel.Megszoktam a munkát vendéglátós vagyok ,megállás nemigen van.Nyelvtanulás miatt gondoltam erre a munkára.Adnak ellátást?Tudtál félretenni?Milyen munkaruhát ajánlasz?Gondolom nem adnak.Köszönöm a válaszod.
2013. okt. 17. 19:09
 3/3 anonim válasza:
Nem hinnem lenne eselyed alapfoku nemetnyelv tudassal,de probalkozz.En sokat jarok sielni,beszelek nemetul is,de meg nem talalkoztam olyannal aki nem beszelt volna folyekonyan,altalaban osztrakok szoktak kezelni a lifthazakat.
2013. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!