Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet igényelni hajléktala...

Hol lehet igényelni hajléktalan igazolványt? Elég hozzá az, hogy nincs állandó bejelentett lakcíme?

Figyelt kérdés
Nem találtam semmi hasznosat róla a neten.
2009. nov. 11. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Menhely alapítvány is ad ki ilyesmit, meg hasonló alapítványok, szervezetek. De szerintem ne igényelj ilyesmit, ha nem vagy hajléktalan. Nem adnak rá semmi pluszt, csak "szegénységi bizonyítvány"... Hajléktalanszállón nem kapsz érte jobb helyet... :-)
2009. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából nem rólam van szó.

Akiről szó van, ő bár van hol aludjon /lakókocsi/,de tényleg hajléktalan, nincs bejelentett lakcíme sem.

Azért kérdeztem, mert most épp nagyon beteg,orvoshoz nem tud elmenni,mert nincs biztosítva,hajléktalanoknak meg jár az ingyen orvosi ellátás.

Én ezt tanácsoltam neki, hogy igényeljen hajléktalan igazolványt, de ő nem nagyon akarja.

2009. nov. 12. 09:51
 3/4 szipike75 válasza:
100%
Pedig ismerek olyan embert aki viszont nem hajléktalan csak kihasználja azt hogy kék kártyája legyen és ellássák az orvosok. Látom ez így 1 év távlatában már nem aktuális de én 3 gyerekkel lettem hajléktalan azt gondolom ki kell használni az effajta lehetőségeket ha már ilyen sz..r helyzetbe került az ember.
2010. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2018. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!