Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány akit szeretek!...

Van egy lány akit szeretek! de ő csak barátként. Tekint rám azt mondja . Mit csináljak hogy hódítsam meg? már mondtam neki játékosan hogy szeretem de azt mondta ne szorakozzak mert barátok vagyunk csak mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre mondja az angol, hogy: Friendzone!


Sehogy, az ő szemében nulla szexuális potenciálod van, buktad.

2013. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
El kell fogadnod, hogy csak a barátja ként tekint rád! Szerintem, ne rontsd el ezt a barátságot a szerelemmel. Vagy, még az is lehet, hogy barátságból szerelem. De az ritka..Szóval próbálkozhatsz, de csak baráti szinten, hogy még közelebb kerülhess hozzá!:)És majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle
2013. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a válaszokat:)
2013. okt. 19. 01:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne adjátok alá a fasságokat! Nem létezik nő-férfi barátság, ezt nem tudom melyik degenerált találta ki! Előbb utóbb úgyis megdöntheted, akár egy alkoholmámoros éjszakán!
2013. okt. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!