Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyolcadikosok! Elkezdtetek...

Nyolcadikosok! Elkezdtetek már barátkozni azzal a gondolattal, hogy még kb fél év és annak az osztálynak vége amibe éppen jártok?

Figyelt kérdés

Én elsírom magam mikor az jut eszembe,hogy márcsak kis idő és a mi osztályunknak teljesen vége.Ismerem őket tudom hogy ugyse bíránnk mind tartani a kapcsolatot.Nagyon jó osztály vagyunk,és így nyolcadikra eltüntek a klikkek.Szeretjük egymást,a ballagást nem fogom túlélni :'(

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. nov. 11. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már leballagtam. Most elsős vagyok. Mikor tudtam, hogy iskolát váltok (én már 7.-ben otthagytam az osztályt, gimibe mentem) én ugráltam az örömtől. Gyűlöltem az osztályom, és élvezet volt otthagyni őket. Nem tudom tehát, mit érezhetsz most. :) Kíváncsi vagyok, hogy az érettségi utáni elválás milyen érzelmeket fog kiváltani belőlem. :)
2009. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 10.-es és én is igy gondolkoztam, mi miután felvettek, és találtam barátokat, akkor már alig(egyáltalán) nem gondoltam rájuk.
2009. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én már megbarátkoztam a gondolattal.

Nálunk ugyan vannak klikkek, de a mi osztályunk nem valami jó, én ezért se sajnálom annyira.

Maximum csak "félek" az újtól. Tök idegenekkel járni egy osztályba... Hát ez még így elsőben nagyon egyszerű volt, mert sok ovodástársammal kerültem egy osztályba. De most... Talán csak egy eddigi osztálytársammal megyek egy gimibe, de az is csak ebben az évben jött, úgyhogy őt se nagyon ismerem.

2009. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
itt is emeberek vannak és ott is azok lesznek.nem szeretem az osztályom,bár már nagyon megszoktam őket.a következő osztályomat se fogom szeretni,mivel elég különc vagyok, de majd meglátjuk.mondjuk lehet hogy addigra már kinyírom magam.
2009. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 18:34

jaaj ijeneket nemondj mint az utolsó mondatod volt :S


nemtudom én úgyvagyok vele hogy 8 éve vagyunk "összezárva"..és ballagáson valaminek vége lessz egy szakasznak az életemben,és hát nembirom ezeket a szakaszokat,egy két ember van akit nemfogok sajnálni hogy többet nem is látom őket,de a többiek :'(

hát énis kicsit félek az újdolgoktól,és még azse tudom hogy felvesznek-e oda ahova szeretnék menni,mert a matek meg az angol jegyeim nem a legfényesebbek :S

2009. nov. 11. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát az túlzás hogy félek de nem nagyon örülök neki...Ennyire szerintem soha nem volt "jóban" az osztály mint most..Egyébként amit írtál az hogy vége van valaminek azt az érzést utálom a világon a legjobban..:S pl.ha végig nézek egy sorozatot és megnézem az utolsó részt már akkor is ilyen érzésem van pár óráig...

Szóval nem nagyon várom...De úgy vagyok vele hogy akivel jóban vagyok azzal később is jól el leszek...:D

2009. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Most vagyok 9. osztályos, tehát nem rég ballagtam. Én is imádtam az osztályt, a bankettet és a ballagást is végig bőgtem ( nem sírtam, bőgtem ). Sőt nyáron még sokszor is, meg amikor a kedvenc tanárom csinált nekünk ajándékot... húh. És tudod mi volt a legrosszabb? Hogy pont utolsó évben szoktunk össze. Amikor megláttam a feldíszített ajtót a ballagás napján egyből elkezdtem bőgni és nem is hagytam abba, míg vége nem lett. Nagyon rossz volt látni, hogy most nekünk tartanak műsort, a mi kezünkben a van a virág, a tanárokat nem látjuk többé, nem lesznek megszokott helyeink, vége a jó csajos dumáknak. De sajnos ezen is túl kell lenni egyszer :( Akik igazán fontosak, úgyis tartod a kapcsolatot velük :) Tudom, hogy nehéz, de menni fog hidd el! De látod még itt vagyok. Az első hetekben lesz csak nehéz, utána megszokod :) A felvételikhez sok szerencsét és tölts a barátaiddal minél több időt :)

2009. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

Hát nagyon rossz lesz az biztos pedig nyáron még beszéltük hogy jaj de lassan telik le megint ez az egy év..és most bumm november közepe..december elsejétől megpróbálok enyhíteni a fájdalmamon egykis jégkorizással a haverokkal:P:):):)

2009. nov. 12. 19:27
 9/10 anonim válasza:
Mintha csak sok évvel ezelőtti önmagamat olvasnám. Nekem is nagyon jó osztályom volt, szomorú is voltam,amikor el kellett válnunk egymástól. De ne aggódj! :) Ha szerencséd van és miért ne lenne, a gimi is lesz ugyanilyen jó,ha nem jobb, elhiheted. A legjobb barátaiddal pedig úgyis tartod a kapcsolatot,ha igazi barátság,ami köztetek van. Lehet,hogy kicsit keménynek tűnik így leírva,de egy idő után el fogod felejteni a mostani osztálytársaid többségét. Kitárul a világ,változni fogsz te is,ők is. Fogd fel új lehetőségként ;) Sok sikert !
2010. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!