Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itthon nekem. Szoba,...

Van itthon nekem. Szoba, biciglim! Ha napi egy órát tekerek rajta! Vagy fél órát! Akkor hány hnap mulva lesz kockás hasam?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 12:46
 1/4 anonim válasza:
A szobabiciklizés önmagában nem fog kockahasat eredményezni. Simán a biciklizés zsírégetésre és állóképességre jó. Az hogy éppen inkább zsírt égetsz vagy állóképességet fejlesztesz az a tekerés intenzitásától függ. Ha kockás hasat szeretnél muszáj gondosan odafigyelned az étkezésedre és a biciklizés mellet végezned kell olyan gyakorlatokat is amellyel a hasizmaidat fejleszted. A kérdésedből nem derült ki, hogy nő vagy férfi vagy, ha férfi akkor itt ez a videó, szeretem mert itthon is könnyedén elvégezhető és kellőképpen megtornáztatja a hasizmaimat.
2013. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2013. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amikor megtanulod leírni helyesen hogy 'szobabicikli'
2013. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biciglizni a cigányok szoktak, a rendes emberek biciKliznek!
2013. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!