Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cigaretta luxus cikk?

Cigaretta luxus cikk?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kevés fizetés mellett ilyen magas áron, igen. A férjem napi két dbz-zal szív. csak erre több mint 30ezret költünk egy hónapban.
2009. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogjuk rá... Meglehet élni nélküle is... Ha úgy nézzük h 1 doboz cigi már 600, ki mennyit szív, nemtom neked mennyi ideig elég 1doboz, tegyük fel 2napig az már havi 9000ezer ft megy kárba... abból azért elég sok kenyeret lehetne venni
2009. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jövő évtől leszokom.Hallottam hogy vagy 50 vagy 80%-kal emelik a cigi árát.Tudod kinek van 800-1000 ft-ja egy doboz cigire.
2009. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Ráadásul van aki úgy rászokik,hogy nem tud leszokni róla.Tapasztalat.Szörnyű látni,hogy papám szenved/szenvedett,pedig ha leszokna a cigiről(több mint 30éve cigizik) akkor jobb lenne neki.Mármint,hogy nem romlana az állapota:/

14,5/L

2009. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az. drága is, szar is. Le kell szokni róla mindenkinek, aki még "rajta" van. Nem biztos hogy az áremelés a legjobb módszer, de azért talán valamit használ. Sokan úgyis átállnak a csempészett cuccokra (amiben ki tudja mi van), ahelyett hogy leszoknának, ami nem nehéz, egyébként.
2009. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki naponta szív annak lassan igen, de azok minden szart elszívnak. Én csak bulikba szoktam, de ott is egyre ritkábban ritkábban, viszont ha cigit veszek az normális legyen, nem ilyen gánya amiket az utcán is szívnak.
2009. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
IGEN.
2009. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kiszámolták a papámék hogy ők 1 évre 700.000Ft-ot fizetnek csak cigire azért már ennyi pénzért el lehetne menni egy luxus nyaralásra
2010. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!