Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Unom magam,...

Mit csináljak? (Unom magam, sajnos. )

Figyelt kérdés

Épp hazajöttem koleszból.

Sajnos azért költöztem koleszba, mert itthon (anyámnál) untam magam, meg nem is jöttünk ki annyira az utóbbi időben... Nem szeretek itthon lenni, de muszáj... S unom magam. Kilencedik osztályos vagyok, egy éve tanulom a c#-t, és 1-2 hónapja html, css-t is... ameddig nem lettem koleszos, azzal lekötöttem magamat... most a suliban is azt "tanulom" (szerencsére ismétlem :]]). 3 hétig apumnál voltam, most 2 hétig anyuhoz kell hazajönnöm, ez a 2. hét.

Nagyon unom magam, semmilyen játék és tevékenység nem köt le... Mit tudnék csinálni? Rajzolni nincs kedvem, mert fázik a kezem. Tippek? :\ Tanulással már pénteken kész szoktam lenni, s szokásomhoz hívően kész is vagyok.


2013. okt. 19. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, ameddig jó idő volt nem volt gondom erre, viszont most semmit se tudok csinálni..
2013. okt. 19. 14:14
 2/3 anonim válasza:
Én is így vagyok most...ilyenkor általában edzek valamit itthon. Attól jól kifáradok, és még hasznos is.
2013. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megvolt, jó izomlázam is van.

+egész héten ezt csináltuk suliban


[link]

2013. okt. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!