Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye vagy mostaná...

Én vagyok a hülye vagy mostanában tényleg ennyi az elmebeteg ufo témában?

Figyelt kérdés

Én hiszek az ufokban, úgyvélem láttam is már.. egészen kisgyerek korom óta érdekel a téma de mostanság egyre gyerekesebb, elmeháborodottabb, röhejesnél röhejesebb elméletek vannak a témában.

Gyerek ként szájtátva hallgattam az elrablásos sztorikat, az alacsony és magas "szürke" földönkívüliekről szóló beszámolókat. De álmodni se mertem volna hogy egynap ez az ufo téma átcsúszik az ezotéria témakörbe.

pár példa amitől a falra tudnék mászni:

-a hold valójában mesterséges égitest "űrhajó" és üreges

-a föld üreges belül és van benne egy nap amit belső napnak hívnak és bent különböző idegenek élnek

-David Icke és az alakváltó köztünk sétáló gyíkemberei

-kontaktok akik különböző idegenekkel tartják a kapcsolatot szellemi szinten

-idegen Obama testőrségében

-chemtrail

-jön az ISON üstökös ami valójában egy "vagy három" ürhajó

-galaktikus föderáció, galaktikus tanács, csillagflották

-amerika csinálja a földrengéseket és befojásolja az időjárásunkat

-a Földet rossz szándékú idegenek irányitják

Napestig írhatnám az idiótábbnál idiótább hülyeségeket!!!

Mért van az hogy az ilyen embereket mint én aki mondjuk látott már ufo-t, de mégse lát bele mindenbe kormány összeesküvést és nem veszi be ezt a sok gyógyegérséget, azt szó szerint elküldik az ilyen állitásokkal operáló emberkék az anyukájába? Én vagyok agymosott hogy nem veszem be ezt a sok maszlagot???



2013. okt. 19. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mint amikor az országúton haladó férfi hallgatja a rádióban, hogy egy őrült az országúton a forgalommal szemben hajt, mint a férfi: Csak egy? MIND!!!
2013. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Igazi Infó válasza:

Az a baj te vagy elmebeteg, ha úgy ítélkezel hogy nem jársz a dolgoknak! Persze csak így kiemelve ezek az információk furcsán hatnak, de ezek a dolgok csak neked és a társadalom többi agy mosott, fluorid és tv függő tagjának új dolog, de aki veszi a fáradságot és utánajár a mitológiáknak, és mondjuk elolvassa az eredeti Apokrif bibliát és mondjuk összehasonlítja a már átírt zsidó és keresztény szeméttel rájön mióta is zajlanak ezek a dolgok és hogy menyire nyilvánvalóak!

https://www.youtube.com/watch?v=fm6hFl8P8qw

https://www.youtube.com/watch?v=LzaKCoNIO4M

https://www.youtube.com/watch?v=1F1vxwwma9U

https://www.youtube.com/watch?v=vFxMiM_4Hrw


MARADNAK AZ IGAZAK ÉS A JÓK! A TISZTÁK ÉS A BÉKESSÉGESEK, ERDŐK, HEGYEK, TAVAK ÉS EMBEREK! JÓL GONDOLJA MEG KI MIT CSELEKSZIK. LYUKASZTJÁK MÁR FENN AZ ÉGBEN A ROSTÁT, ÉS A CSILLAGOK TENGELYÉT OLAJOZZÁK SZORGALMASAN AZ ANGYALOK. ÉS LESZEN CSILLAGFORDULÁS MEGINT: ÉS MIKÉNT HIRDETI A BIBLIA: MEGMÉRETNEK AZ EMBEREK... KI MINT VET AZONKÉPPEN ARAT. MERT ELFUT A VÍZ, CSAK A KŐ MARAD, A KŐ MARAD!

/WASS ALBERT/

2014. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na megjött a tipikus konteós agyhalott, akivel ha nem ért egyet valaki akkor egyből fluorid meg tv függő... Kapálózz csak, akkor sem fog senki sem komolyan venni.
2014. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első videót még talán érdemes is megnézni, persze nem szó szerint venni mindent, de nagyon sok jó és értelmes dolgot mond.

Nem is értem, hogy a másik 3 videó az hogy jött ide. Egy nagy baromság a többi. Ehhez már tényleg agyhalottnak kell lenni, hogy megegye az ember.

2014. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne bántsátok már Igazi Infót. Ő csak egy agymosott keresztényufóisten hívő. Persze hogy egyből támad ha valaki mást mond, ilyenek a keresztények, de egy down szindrómást se bántasz mert nem jól működikaz agya vele se tegyétek. Csak nem kell rá figyelni és értelmes magyarázatokat keresni.
2016. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!